сайт за раждания на живо

  • 4 618
  • 86
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
накой може ли да даде сайт на раждания на живо,че една приятелка се е поркала да ме пита от няколко дни насам? Cry

# 1
  • Мнения: 7 186
http://www.birthdiaries.com/diary/63vbirth.htm

Сайтът да не се отваря от хора със слаби нерви!

# 2
отвратих са от тоз сайт особено една дет ражда в 23г.с и след 2 дена бебето и умира ужас  Sick

# 3
  • Мнения: 3 376
отвратих са от тоз сайт особено една дет ражда в 23г.с и след 2 дена бебето и умира ужас  Sick
Има ли нужда да разказваш??????Може наистина да има хора или бременни със слаби нерви,които не искат да знаят за какво става въпрос!!!
Сайта е даден да се разглежда,а не да се коментира! Naughty

# 4
  • Мнения: 2 957
отвратих са от тоз сайт особено една дет ражда в 23г.с и след 2 дена бебето и умира ужас  Sick
Има ли нужда да разказваш??????Може наистина да има хора или бременни със слаби нерви,които не искат да знаят за какво става въпрос!!!
Сайта е даден да се разглежда,а не да се коментира! Naughty

Ами който не иска да чете подобна тема и коментарите към нея,просто да не я отваря.За това са заглавията на темите-четеш и си преценяваш дали те интересува.Дай сега да мълчим и да не коментираме,само защото някой не го интересувало,ама ще се спука от любопитство да отвори темата.
И защо така раздели "хора" и "бременни"?!;)

# 5
  • Мнения: 3 376
Първо-не мога да знам какви са коментарите по темата,нали така?Видях,че е нова тема и отворих,за да видя дали наистина има такива сайтове.Е,добре има,но не ми стана ясно защо трябва да се разисква с такива подробности.Lady Marmalade го е написала с големи букви,кратко и ясно-да не се гледа от хора със слаби нерви.Какво по ясно от това аз не мога да разбера.
И второто ами да разделям хората-както всички знаят бременните жени са много по- чувствителни и се  впечатляват много по-лесно.Сигурно 1/3 от посетителките на форума са бременни,другите са мами,татковци,случайно преминаваши и т.н.
И за протокола да-мен ме впечатли,от снощи не мога да спра да мисля за това,бременна съм точно в 23 г.с.,вчера ходих на доктор,защото има опасност за бебето ми и не ми беше никак,ама никак приятно да прочета това.
Повече на смятам да коментирам,още повече да отговарям на постингите ти,след като и последния ми не беше адресиран към теб.Приятен ден.

# 6
  • Мнения: 374
оле дайте още сайтове....страшно ми е интересно!!!!!  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 334
оле дайте още сайтове....страшно ми е интересно!!!!!  Simple Smile
и на мен! Wink

# 8
  • Мнения: 417
Тази поне да се беше обръснала, newsm34.........А какво правеха там другете и деца?! newsm78

# 9
  • Мнения: 689
ShockedДа бе верно, тази поне да се беше обръснала.
А и децата и никак не са и малки  Confused
Явно аз не разбирам
  newsm78

# 10
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Аз пък имам проблем с отварянето на сайта  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 950
Разгледах само първото раждане, но не съм очарована! Sick Честно казано, ако съм бременна за първи път, ще умра от страх до раждането, а ако не съм бременна, със сигурност няма да забремения. Сложете в заглавието на темата да не го отварят бременни и нераждали жени - ще направите услуга на много бъдещи мами!

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Много готино раждане, толкова млади и симпатични майка и татко..........много естествено и лесно иглежда....но едното детенце малко се е стреснало........

# 13
оле дайте още сайтове....страшно ми е интересно!!!!!  Simple Smile
и на мен! Wink

интересно е наистина, но определено не е за хора със слаби нерви

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Моля ви не започвайте с коментарите на тема обсъждана хиляди пъти и заключвана и трита многократно.
Не се е обръснала, защото на Запад се смята, че бръснененто носи по- голям риск от поява на инфекции. Това е тяхната култура и толкова. При нас е различно и толкова. През няколко месеца се появява някоя такава тема и коментарите са все едни и същи. Сега ще се започне за присъствието на децата, мъжа и, раждането у дома....Вероятно са въпроси, които всеки си задава, защото у нас това е екзотично и странно, но са обсъждани толкова често, че вече съм я чела тая тема поне до десета страница.

Общи условия

Активация на акаунт