Сестра ми е в болница....

  • 3 327
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте момичета!Пиша ви от името на сестра ми,която е в болница.В момента е 19г.с.,приеха я с кървене прди една седница,и болки ниско долу от ляво и дясно,днес бях при нея да я видя и точно днес прокърви силно,когато иде по малка нужда се усилва кръвта.Гледаха я на екограф,всичко е наред,бебето,плацентата..Някой знае ли от къде идват болките и кръвта(днес намокри 3 превръзки,не пълни)Момичета много се тревожа за нея,докторите нищо не обясняват,божа работа казват,какво мислите вие,какъв е шанса да задържим бебето?Тя е много отчаяна,не се и храни нормално,неможе да спи от притеснение,моля ви,ако знаете нещо,ако можете да ме успокоите,за да мога и аз нея-на някои случвало ли му се е нещо подобно?Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 695
не мога да ти дам компетентно мнение ,но мога да ти кажа,че и аз имах кръвоизлив в 3 м и лежах в болницатапри мен се оказа,че плацентата се отлепва.трябваше да си почивам после в нас,да лежа 1 месец и никакви полови контакти поне 2 месеца.с Божията воля сега си имам една кукличка.сестра ти трябва да се успокои и да си почива колкото се може повече,притесненията само усложняват нещата.
всичко ще бъде наред Hug

# 2
  • Мнения: 42
Сега ми се обади сестра ми,каза че доктора и казал да си събира превръзките,да не яде много...какво означава това..?Много сме притеснени...

# 3
  • Мнения: 416
Трябва да говори за това с лекарите си. След като детето е добре и сестра ти е в болница, трябва да се поуспокоите малко.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
превръзките се събират за да се следи колко кърви - даже предпочитат да е лигнин
никой не може при такова кървене да й даде гаранция за нищо - може да се задържи бебето, уви може и да не успее
обикновено кървенето е при отлипване на плацентат или хематом
но зависи и колко плодна е бремеността
въобще трудно нещо можем да ти кажем ако не кажеш предистория... но дори и тогава - пак не можем
а за яденето - това не знам

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Дано сестра ти и бебчо са добре. Важно е много да е спокойна...знам, че това е почти невъзможно но и спокойствието върши чудеса. Аз като лежах с кървене април месец се опитвах да бъда спокойна /до колкото можех/ от леглото не ставах почти и много говорех на бебчо. Може да ви звучи смешно това с говоренето на аз вярвам, че то ме чуваше.
Относно яденето може да е за да не ходи по голяма нужда, че и там трябват усилия а сега не и е нужно точно напън за ходене по нужда.
Стискам палци всичко да се оправи  Praynig

# 6
  • Мнения: 42
Благодаря ви за съчувствието милички,бъдете живи и здравички!Сега са и казали че спешно тряабва да търси "Кормагнезин"-за да и включат системи,единственото средство което може да и помогне...Уви,няамат го в болницата,а и трудно се намирало в аптеките,в една аптека ми казаха че най-вероятно са го спрели от производство.За днес има две системи(наличието в болницата),продължаваме да търсим...Нека господ да е с нас!!!!  Praynig

# 7
  • Мнения: 695
стискам палци сестрати да задържи бебчето Praynig

# 8
  • Мнения: 476
стискам палци сестрати да задържи бебчето Praynig
Praynig

# 9
  • Мнения: 902
Мими, съжалявам за перипетите на сестра ти. Желая й много късмет. Бъди до нея.
Това открих за вносителите на Кормагнезин:
http://www.woerwagpharma-bg.com/Info/Info.htm
Обади се по телефона и питай, къде може да намерите препарата.
Дано скоро всичко с бебо и мама е наред. Praynig

# 10
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
mimi71, защо не потърсите лекарството директно в големите складове - там имат доста повече разнообразни препарати и информация.

# 11
  • Мнения: 902
Търговска лига също го внасят.
Ето ти координатите им:
 
Търговска Лига Национален Аптечен Център АД
 
Главно Управление
бул. "Г. М. Димитров" 1
гр. София 1172
   
тел.: 02/962 54 51
02/962 54 52
02/962 54 53
02/962 54 54
 

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 150
mimi71 в коя болница лежи сестра ти аз като лежах със същите проблеми май месец в шейново ми вливаха кормагнезин и още едно нещо което обаче не помня за спиране на кървенето и никой не ме е карал да го плащам камо ли да си го търся аз от аптеката. сега да ти кажа какъв беше при мене случая и аз кървях много толкова много че като станех ми потичаше по краката но спря и ми казаха че понеже ми е била ниска плацентата се отлепяло едното крайче а тя е много добре кръвоснабдена и за това и кървенето е много. предполагам че нещо такова е и при сестра ти щом кръвта е много значи е от плацентата, аболката е от контракции за това и вливат кормагнезин това е магнезий който изглажда гладката мускулатура за да няма контракции. надявам се сега да ти е станало по-ясно. успокой сестра си, наистина трябва да е много спокойна за да приключи всико успешно.
стискам и плаци Simple Smile за да оправи бързо бързо

# 13
Много съжалявам за всичко което преживявате,но  всичко ще се оправи.Дано тези адреси , които са дали момичетата за това лекарство 
да помогнат.Стискам палци всичко да се оправи newsm10

# 14
  • Мнения: 42
Сестра ми лежи в Хирургиите на Пещерско в гр.Пловдив.Просто казаха че неможели да ги намерят.Но ние току що намерихме 10 ампули от по 400мг,вече е малко по-спокойна,каза че и паднали два съсирека,но сестрата и казала че кръвта трябва да се съсири и е нормално и е лошо ако продължава да тече бистра кръв.Сега трябва само да се молим на господ!А на вас ви благодаря от все сърце за помоща!!!!Благодаря ви!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт