Това дали е някакъв храносмилателен проблем

  • 401
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Здравейте, ние сме по4ти на 4 месеца, на адаптирано мляко и от 2 седмици-на сок4ета от ябълка, моркови и грозде(днес и в4ера към ябълката и моркова сложих и сока на 1-2 зърна грозде).От близо седмица по време на ядене(то дори още кат по4не да дърпа от шишето), се 4ува звук в корема му все едно млякото пада в някаква кухина, 4ува си се как влиза в корема.Ма много силно.И той при всяко едно дръпване, пла4е силно.не знам много въздух ли гълта, какво е това.а и не иска да яде полулегнал в мене, само кат е легнал в леглото.В мене се върти и пищи,бута шишето, премествам го на леглото, веднага захапва шишето.нямам никакво обяснение.
Препоръ4айте добър гастроентеролог, дали е някакво храносмилателно смущение или нещо по стомаха.....

# 1
Da ne bi da e ot grozdeto.Az li4no ot grozdeto mnogo me boli korema.Mikaela e na 9m. i oshte ne sam i dala grosde.I ne mislya skoro da i davam.

# 2
  • Мнения: 422
аз грозде само в4ера и днес съм давала и то сока на 1 зърно-най много да е 5мл в целия сок.
а тез звуци в корема са поне от седмица

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Мога да споделя само за папането.Ние пием млякото легнали от 5я месец.Просто така иска и нямаме проблеми,после си се урига.За соковете не знам,не съм давала.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на мен ми се е случвало, не съм му отдавала толкова голямо значение. Мисля, че поглъща много въздух. Опитай с биберон с по-малка дупка, за да пие по-бавно.

# 5
  • Мнения: 27 524
Нормално е, така падаше и на моя син в корема - все едно сипвам струя вода в празна тенекия  Laughing Няма от какво да се притесняваш  Peace

# 6
  • Мнения: 6 390
и аз мисля че излишно се притесняваш  Wink
и до днес чувам звуци като яде  Wink а мляко пие единственно в легноло положение Wink

а синьото грозде знам че е силен алерген - затова по добре жълто Peace
а и мисля че е рано за грозде... макар и сок

Общи условия

Активация на акаунт