къде стои багажът ви в болницата

  • 1 374
  • 27
  •   1
Отговори
Интересува ме като постъпвате за раждане и ви приемат къде си държите чантата и всички неща (те все пак никак не са малко). Има ли някакви шкафчета, може ли всеки да Ви го пипа, стават ли кражби?
Все пак трябва да си нося телефон, някакви пари, а докато раждам не мога да ги нося със себе си и няма да ми е до тях.

Ще раждам в Тина Киркова, така че ме интересува информация главно за там.

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
аз не съм раждала в т.киркова но според мен ценните неща може мъжът ти после да ти ги донесе, веднага след самото раждане навсякаде вече ги пускат мъжете. А за телефона - може да стои на врата ти на връзка - никой няма да ти го махне

# 2
  • Мнения: 2 849
Не съм чувала на някой нещо да му откраднат .Специално в Шейново си има определени гардероби метални ,които не се заключват и ги използват всички майки ,намират се непосредствено до родилна зала .Повечето майчета влизат да раждат с телефоните си ,за да имат непрекъсната връзка  с таткото .Не се притеснявай ,не мисля ,че някой ще има наглостта да ти рови в багажа ,а пари могат да ти донесат след като си родила .

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 15:55 от radi-t

# 3
  • Мнения: 653
Аз раждах в Т. Киркова и багажът /един сак/ си беше с мен. Оставих си го до леглото в предродилна, а телефона беше с мен на леглото, когато почнах да раждам го зарязах там, хич не ми беше до него в тоя момент и после като родих и ме преместиха на легло, багажа ми беше отдолу, а телефона ми го дадоха. Не трябва да се притесняваш за него, а пари и други ценни неща не взимай. И по-добре си приготви всичко, не се знае в колко часа ще родиш и дали ще могат да ти донесат нещата.

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 696
аз не съм от софия, но нещата горе-долу стоят по един и същи начин. нашият багаж беше в чанти, до леглото на земята. за телефона не се притеснявай, няма кой да го вземе, даже като родиш ще ти го дадат да се обадиш на близките си.

# 5
  • Мнения: 8 505
аз не съм от софия, но нещата горе-долу стоят по един и същи начин. нашият багаж беше в чанти, до леглото на земята. за телефона не се притеснявай, няма кой да го вземе, даже като родиш ще ти го дадат да се обадиш на близките си.

Точно по същия начин беше при мен.В Шейново.

# 6
  • Мнения: 1 975
аз не съм от софия, но нещата горе-долу стоят по един и същи начин. нашият багаж беше в чанти, до леглото на земята. за телефона не се притеснявай, няма кой да го вземе, даже като родиш ще ти го дадат да се обадиш на близките си.
newsm10

# 7
нашият багаж беше в чанти, до леглото на земята. за телефона не се притеснявай, няма кой да го вземе, даже като родиш ще ти го дадат да се обадиш на близките си.
и аз бях така, нищо не ми е изчезнало, даже и пари имах

# 8
  • Мнения: 992
багажът ти си ходи с теб  Grinning
първо в предродилна си е до кревата ти , после като родиш - в зависимост секцио или нормално, ако нормално седи 2 часа до теб на количката и после в стаята, ако секцио ти го носат в реанимацията и после в стая като те преведат. В стаята имаше шкафчета, но пари и телефони най добре да са си винаги с теб, не могат да се заключват в шкафчето. На мен нищо не ми изчезна от там, надявам се и на никой да не се е случило .

# 9
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Аз те съветвам да си вземеш пари - поне монети - на места има телевизори, но са с монети, заради кабелната.
А по темата - раждах в Шейново. Там отидох като ми изтекоха водите но родих след 2 дни. Настаниха ме в стая, до леглото имах малко шкафче. Целият багаж ми стоеше в сака и като ме извикаха в предродилна зала сака дойде с мен ( една акушерка ми помогна да го пренеса). Сакът ми беше оставен в шкафове в предродилната зала, а телефона си го държах под възглавницата. После помолих една акушерка да го прибере в сака, че ме предупредиха че лекарите се дразнили от звънящи телефони в залата. Сака ми остана в този шкаф докато ме отведоха от родилната зала с количка и тогава ми взеха и сака. после ме настаниха  в стая с 8 жени. Там пак си имаш свое шкафче. Нищо не ми е изчезнало.

# 10
  • Мнения: 1 353
 Родих във Втора градска. Когато ме приеха, дрехите с които дойдох ги дадоха на мъжа ми. Всичко друго, което беше в сака заедно с него разбира се беше при мен в пред родилна зала. След като родих го донесоха в стаята ми

# 11
  • Мнения: 374
веднага след самото раждане навсякаде вече ги пускат мъжете.
това не е вярно.не казвай само, че е така в изостаналите болници.

# 12
  • Мнения: 949
багажът ти си ходи с теб  Grinning
първо в предродилна си е до кревата ти , после като родиш - в зависимост секцио или нормално, ако нормално седи 2 часа до теб на количката и после в стаята, ако секцио ти го носат в реанимацията и после в стая като те преведат. В стаята имаше шкафчета, но пари и телефони най добре да са си винаги с теб, не могат да се заключват в шкафчето. На мен нищо не ми изчезна от там, надявам се и на никой да не се е случило .
Peace

# 13
  • Мнения: 3 929
Багажът си го носиш постоянно с тебе при всяко местене. Дори когато започнаха контракциите и ме сваляха в предродилна зала (искам да уточня, че бях приета за преносване в патологичното отделение), пак сама си носех багажа. В предродилна ти слагат едни колани за тоновете и багажът стои до тебе, до леглото. Не се притеснявай изобщо. И на мен това ми беше дерт, но всичко си беше ок. Иначи в стаите си има шкафчета, но там определено не можеш да поместиш целия си багаж - по-голямата част от него си стои в чантата.

# 14
  • софия
  • Мнения: 555
веднага след самото раждане навсякаде вече ги пускат мъжете.
това не е вярно.не казвай само, че е така в изостаналите болници.
ме разбрах какво имаш предвид с "изостаналите" болници. но каквото и да значи това не ми се вярва да има място където ако се помоли учтиво да не е възможно. но ... знае ли човек

Общи условия

Активация на акаунт