С какво се маха ръжда от дреха?

  • 55 656
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 303
С Белина и Вениш не се махна Sad Някой да е успял да махне ръжда от дреха?

# 1
  • София
  • Мнения: 557
С лимонов сок-изливаш на петното, чакаш да престои и переш!

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 14:35 от teddy123

# 2
  • Мнения: 2 040
И мен ме интересува това ... едни железни копчета са направили ръждиви петна на един мой бял панталон, та ще следя темата ..

# 3
  • Мнения: 3 880
И аз скоро имах такъв проблем и останах с впечатление, че петна от ръжда се махат само със специален препарат. Пробвах разни универсални като Вениш и от този сорт, пробвах и лимон и други "бабини" хитрини- нищо. Накрая купих едно малко шишенце с препарат за петна от ръжда и веднага подейства, нямаше и следа от петната. Моят съвет е да не се мъчиш а да потърсиш нещо такова...

# 4
  • Мнения: 8 505
Оксалова киселина.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
С лимонтузо с малко вода (прави се на кашичка) или лимонов сок натъркваш петното, слагаш на слънце и после переш. Внимавай, да не протриеш плата.

"Клири 2" - български препарат за почистване на петна от ръжда.

"Д-р Бекман"


# 6
  • Мнения: 1 925
с лимонтузу, само че при мен върху едно яке леко се разяде, така че внимавай   Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 255
С лимонов сок-изливаш на петното, чакаш да престои и переш!

На бял панталон имах ръжда и я изчистих с лимонов сок.Но после трябва задължително да изпререш дрехата да не остане жълто петно.

# 9
  • Мнения: 218
Изчистих петната от ръжда като сгорещих изцедения  лимонов сок и полях петното.Моментално изчезна, а наистина не вярвах Simple Smile

# 10
  • Мнения: 502
И аз съм си чистила ръжда с лимонтузо.Действа Grinning

# 11
  • Мнения: 966
с лимонов сок и после с тест-гел

# 12
 Laughing И аз опитах с Клири-само това им беше останало в магазина - помогна!!! СУПЕР! и то върху полиестерна грейка

# 13
  • Мнения: 8 917
И аз имам подобен проблем. Благодаря за съветите - ще пробвам  и ще докладвам Peace

# 14
  • Мнения: 1 449
Медикс грил за фурни - изпитан метод на сестра ми и свекървата й  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт