Как са...

  • 2 065
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 711
взаимоотношенията Ви с родителите?  С майка ми толкова усилия полагам и до ден днешен нищо не се получава...все едно говорим на различни езици Sad

# 1
  • Мнения: 3 447
С майка ми винаги съм имала много трудни отношения, но откак родих, са идеални. Не знам защо така се получи, но е много хубаво Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз също не съм се разбирала с майка ми много,много като живеех при тях, но сега са поносими поне не се меша.
Баща ми е страхотен Heart Eyes

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мога смело да кажа - добре. Особено, откакто и аз станах майка...
С баща ми по принцип винаги сме се разбирали добре, докато с майка ми с времето си станахме близки, дотолкова, че и споделям мислите и тревогите си. Но не чак толкова, че да и доверя най-интимното...

# 4
  • Мнения: 421
С майка-отлични, мога да кажа, че  е най-добрата ми приятелка+ сестра ми разбира се Hug
С татко-цитирам:"винаги последен научавам" Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 381
С майка ми се разбираме чудесно, но с баща ми е трудничко. Смята, че трябва да се меси в живота ми, че трябвало да се оженим с приятеля ми, защото сме щели да си омръзнем и т.н. А, като го питах: "Като се оженим, няма ли да си омръзнем?", нищо не ми отговори. Горкият, не може да осъзнае, че съм на 26 г., от 8 г. живея далече от тях, животът си е мой и той няма думата.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Отлични. С майка ми мога да споделя всичко и да я попитам за всичко.

# 7
  • софия
  • Мнения: 495
Винаги са били повече от прекрасни LaughingМайка ми до ден днешен е най-добрата ми приятелка,мога да споделя всичко с нея и знам ,че ще ми даде най-правилният съвет.
Обичам те,мамо newsm51

# 8
  • Мнения: 5 622
Страхотни са! НИкакви усилия не полагам. Тя е страхотна направо! Най-най-истинската приятелка, която имам!

И най-най-истинският човек въобще, който може да съществува   Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 897
Перфектни  newsm51Майка ми винаги е била най-добрата ми приятелка,с нея говорим на един език,въпреки,че сме от различни поколения,а с татко ми се разбираме още по-добре откакто станах майка,гордея се с родителите си!!!

# 10
  • Мнения: 4 358
Отлични са  Heart Eyes Hug Hug

# 11
  • Мнения: 326
Прекрасни! Много я обичам, но тя си го заслужава!  Kissing Heart

# 12
  • Мнения: 1 120
С майка ми никога не сме се разбирали, с напредването на годините ми е още по-трудно с нея. За това пък с баща ми отношенията ни са чудесни , не мога да се оплача от него Grinning

# 13
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
Винаги са били добри Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 121
Добри като цяло, майка ми е голяма душица, баща ми е по-трудният характер. Сестра ми е добър приятел, задружни сме въпреки, че често се караме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт