Много дефицитен ключодържател?

  • 644
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Привет на всички,

знаете ли къде мога да открия ключодържател като тези на снимката. От половин година се заглеждам по магазините в софия, но никъде до сега не съм ги виждала. Аз имам такъв, но едното винтче му се изгуби някъде, а искам много да си го оправя защото ми е подарък. Weary

Ако някой е виждал нещо подобно да се продава като единични бройки в магазините ще му бъда много благодарна ако сподели къде ги има.  Hug


# 1
  • Мнения: 870
Аз за мъжа ми купих такъв от една книжарница в Студентски град в блок 58, след като го показахме на едни познати и те поискаха и на тях взехме, цената беше около 3-4 лв.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ти. Ще отида да проверя тази книжарничка. newsm10 Работи ли в събота, защото през другото време съм на работа и ми е почти невъзможно да стигна до студентски град?

Дали ги няма някъде в по-централната част на София? Или някой онлайн магазин в който да се поръчват единични бройки обаче, защото съм ги виждала но ги продават на едро и 100 бройки няма какво да ги правя със сигурност newsm12

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819

Не е дефицитен.
Преди месец си купих подобен( фигурката е сърце  Heart Eyes) от GЕNESIS  в SCC (мол-а на бул. Арсеналски)- магазин за прибори, домакински  съдове и аксесоари, подаръци.Струваше 10 лв. Имаше най-различни фигурки, вкл. и зодии.  Мисля, че има и другаде из София магазин от същата верига, но не се сещам къде  newsm78
В МОЛ- а е на първия етаж


# 4
  • Мнения: 5 228
Виждала съм подобни ключодържатели в един от магазините за подаръци на последния етаж в ЦУМ.

# 5
  • Мнения: 4
Много мерси за информацията, в събота ще разгледам и трите места.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт