За помощта, не просто като дума, а като ЧУВСТВО-Да помогнем на Боби 11г...

  • 1 301
  • 13
  •   1
Отговори
-Чудя се какво ли е да си мъртъв?-попита младежът
-Може би това, повече от всякога да искаш да си жив...

http://borislavadimitrova.bgfree.com/

В действителност не познавам това дете.Просто чух за него и предложих на майката да направя този простъчък сайт, защото в противен случай професионалните фирми биха й взели пари и време.Беше толкова благодарна, че с часове наред ми благодареше и плачеше.Отчаяна е.Няма да ви моля да помагате, защото дори и да го правя, ако не го ЖЕЛАЕТЕ, нищо не може да се получи.Но ако искате да подкрепите един тепърва започващ живот...Не се колебайте.
Благодаря ви!

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 22:13 от aliquid

# 1
  • Мнения: 2 353
  Милото детенце! Дано да се оправи Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Дано  Praynig Praynig Praynig
Може би темата да се закове  Praynig

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Като прочета такова нещо и сърцето ми се разкъсва. Толкова тъга има в очите на детето. Аз ще помогна с колкото мога по сметката. Дано помогнат повече хора и помогнем и на това детенце.
Дано.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 416
Ох, миличката!  Cry
И аз ще опитам да помогна...  Praynig
Моля ви, наистина заковете темата...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз правилно ли разбирам, че се набират средства за закупуване на медикаменти за поддържане на лечението? Не е ли възможно опит за пълно излекуване - операция, облъчване?

Особено се развълнувах, защото според адреса това детенце живее съвсем близо до нас  Cry

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
аз  пък опитах да преведа,но ми казаха,че IBAN - а трябва да е с 22 знака,а този от сайта е 21

# 8
  • Мнения: 429
Ох, дано детецето се оправи.

# 9
  • Мнения: 920
Заглавието е много прочувствено. Бих искала да помогна на всички. Но можем ли? За съжаление, това е реалността - някои ще умрат, други ще оживеят. Толкова много са нуждаещите се.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 416
Чудесно е, че от "ПРОтегни ръка" са закупили лекарството! Слава Богу!  Praynig Дано има повече такива добри новини...

# 12
  • София
  • Мнения: 186
Много се радвам, че вече има достатъчно средства! Дано лекарството да помогне! Praynig

# 13
  • Мнения: 15 619
Ще се моля за всички тях. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт