Дали бебчо не излиза вече?

  • 547
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте! Пак се налага да ви пиша. Имам точно 30 дни до термина. Днес бях на лекар, гледаха ме на видеозон, слушаха тонове, правиха запис на сърдечния ритъм, всичко беше ок.
Сега от около 2 часа насам имам страхотни болки ниско долу  и в кръста.
Не знам какво точно са контракциите и как се усещат, но моите болки са си точно като много силни менструални болки.
Чудя се нож-па ли да взема или да хващам пътя за болницата? Как мислите? И мога ли сама да разбера дали имам разкритие?
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 019
веднага бягаи в болницата 6том болките са силни.то4но такива са контракциите

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз съм в 38г.с и още от 35г.с. понякога имам контракции.До сега все се оказват фалшиви.Истинските би трябвало да са на равни интервали от време,така че ако не ти се повтаря контракцията на 20минути,мисля че няма място за безпокойство,трябва да са регулярни.А по въпроса за разкритието сама не можеш да разбереш.За да не се тревожиш излишно се обади на лекаря си.Успех!Пиши какво става!Стискам палци!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Отивай в болницата веднага и успех.

# 4
  • Мнения: 47 963
абе я иди в болницата!ще те прегледат,няма да ти откажат,и ще ти кажат какво да правиш! Hug

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вземи Но-шпа! Ако болките преминат- значи е фалшива тревога.

# 6
  • Мнения: 992
ако не си отишла тръгвай към болницата най добре там ще ти кажат най добре какво точно става дали е фалшива тревога или бебо иска да те види  Hug

Общи условия

Активация на акаунт