Косъмчета на корема и гърдите през бременността и след това

  • 2 771
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Здравейте,
Малко ми е неудобно, но нали сега бебеправим с мъжа ми и ме вълнуват най-различни въпроси. Имам едни такива малки косъмчето по гърдите и корема - махам си ги с пинсета. Имате ли представа какво става с тях по време на бременността? И най-вече след раждането - т.е. при кърменето.... Може малко глупаво да звучи ама се притеснявам някой да не ги забележи....  Embarassed
Мерси за всеки един отговор....

# 1
Не се тревожи, и аз имах около ареолите две-три косъмчета, но след раждането спряха да поникват. А иначе от какво те е срам, живот и здраве като забременееш пак ще си ги махаш, няма проблеми.

# 2
  • София
  • Мнения: 191
Аз имах две-три косъмчета около ареолите преди бременността и си ги махах с пинсета.
След раждането ми се появиха повече и по гърдите и по корема, тези на гърдите продължавам да махам с пинсета, а по корема с кола маска. Не е особено приятно, ама какво да се прави - хормони.Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 8 505
Доколкото зная опадват сами.Но не зная дали става въпрос за появилите се по време на бременността или за тези отпреди.

# 4
  • Мнения: 352
Ами става въпрос за косъмчето от преди. Имам усещането, че няма да паднат просто така Sad И ми се стружа малко  как да го кажа некрасиво да кърмя и да имам косъмчета Sad Уф, как звучи  Confused Просто исках да зная дали някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем или дали имате някакво решение.... Може би фотоепилация след раждането? Тези по корема значително са ми намалели, но тези по гърдите не Sad
Мерси за отговорите ви досега.
Ще чакам и други.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 27 524
Няма от какво да се притесняваш. Косъмчетата растат обикновено в края на ареолата, а бебето чак дотам не захапва. Мъжът ти няма да се завира всеки ден да те гледа отблизо, а те отдалече не се виждат. И щом се покажат достатъчно за да ги захванеш (което става бързо), просто ги отскубваш с пинсета и готово. Не се притеснявай за такива неща, почти всяка жена има косъмче(та) там, или на брадата (аз имам там цели 2  Crazy), под пъпа...така е - чакаш и скубеш  Wink

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Предполагам, ако наистина те притесняват няколкото косъмчета, просто ще ги отскубнеш, а няма да се помайваш толкова  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Ами моите по корема ги махах и по време на бременността с кола маска и сега са много малко. А в края на ареолите също имам няколко косъмчета, които махам с пинсета. Така че, спокойно, има и други като теб Wink Мисля, обаче, че фотоепилация на гърдите не е препоръчителна.  newsm78

# 8
  • Мнения: 27 524
Мисля, обаче, че фотоепилация на гърдите не е препоръчителна.  newsm78

 Peace Разбира се, освен ако за да се стигне до зърната трябва да отместиш вълната  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
С тези по корема работата става още по - зле по време на бременността, но хубавото е, че после опадват. С тези около ареолите - същия случай! Peace

# 10
  • Мнения: 352
Супер сте, момичета! Ще ги скубя тези косми и по време на бременността! Simple Smile Мерси на всички за отговорите Wink

# 11
  • Мнения: 2 266
Аз също имам и ги махам с пинсета.Тези на корема някой път ги махам и с епилатора.

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
не се притеснявай за глупости,аз се бях вманиачила,че обикновения ми мъх по ръцете и по гърба се е превърнал в козинка,но нещата се нормализираха,хормонално излизат повече косми,които после опадат.Единични и аз си скубя с пинсетата или с епилатора.

# 13
  • Мнения: 695
С тези по корема работата става още по - зле по време на бременността, но хубавото е, че после опадват. С тези около ареолите - същия случай! Peace
и при мен беше такова положението,но сега се нормализира Peace

# 14
  • Мнения: 751
А пък при мен ми излезе само едно косъмче до пъпчето и нарочно не си го махам за да се сещам за бременноста,сега ми е като кадемче.

Общи условия

Активация на акаунт