Имате ли си цена?

  • 1 826
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
Нали уж казват,че всичко и всеки си имал цена...
Има ли нещо, което не бихте направили за пари?

# 1
  • Мнения: 4 473
Много малко неща бих направила за пари.
Безценна съм...

# 2
  • Мнения: X
Мисля, че така формулиран въпроса ще има ясен и категоричен отговор: Да, не бих наранила детето си за никакви пари. И това мисля ще е отговорът на всички майки, поне в този форум.

Иначе и аз смятам, че "това, което не става с пари, става с много пари", макар да имам някои забележки Thinking............

# 3
  • Мнения: 2 978
Ха...скоро четох нещо подобно..Само, че маалко погледнато под друг ъгъл.

В тази статия  имаше неща написани така, че да се замисли човек..ще се опитам да ги предам..доколкото съм ги запомнила Thinking

Впрочем какво всъщност значи това - живот на всяка цена? Или какво...на всяка цена да запазя вярата си, цената на моята красота, а красива ли съм? Дали да направя това, за което ще ми платят, рисковано ли е или ще се изложа Thinking...

Цена? Защо всичко да има цена...защо?И на каква цена, кой определя цената?

 Ако е с цената на страдания, цената, на която живееш ти, е по-голяма от тази, на която живея аз. Но и това не може да се каже със сигурност. Може би тя не е по-голяма или по-малка, а просто друга? Но ако е така, ако твоята цена на живота е по-голяма, не означава ли това, че твоят живот е по-ценен?

Въпроси, въпроси...и мисля, че всичко опира до ПРИОРИТЕТИ! newsm78

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За пари? Та аз дори не работя САМО за пари...
Аз разбирам израза "Всяко нещо си има цена" по друг начин, последното, за което си мисля, са парите.

# 5
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
знам ли newsm78 newsm78 newsm78 Досега не съм правила нищо "лошо" - за пари, ама знае ли човек кво го чака ...........

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм...Ако става дума да набавя някакви блага за себе си - ооо, имам си доста висока цена - т.е. много са нещата, които не бих направила за едните пари.Ще се откажа от много неща...
Обаче...Ако трябва да си нахраня детето или да му спася живота, не дай Боже да изпадаме в такава ситуация Praynig, нищо не може да ме спре ConfusedОпасявам се, че и най-гнусни неща бих праила за пари, ако детето ми има нужда Rolling EyesДа пази Господ!

# 7
  • Мнения: 6 167
нямам цена.

# 8
  • Мнения: 817
Имам си тарифа аз Laughing
зависи от услугата и времето- за цялата нощ ,за час ,за нещо нестандартно.........

# 9
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Имам си тарифа аз Laughing
зависи от услугата и времето- за цялата нощ ,за час ,за нещо нестандартно.........
ооооо ти си конкурентка от "Примоция-сфирка 2 лефа" Joy Joy Joy

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам си естествено. Има няколко неща, които не бих направила за пари.

# 11
  • Мнения: 696
Има много неща, които не бих направила дори за много пари. Това как да го разбирам, че си нямам цена ли !?  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 474
 newsm78 За пари не бих направила някои неща Naughty, за много пари бих се замислила newsm78, за безумно много може и да размисля Mr. Green
Знае ли човек какво го чака, а и въпроса е много общ все пак Laughing

# 13
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не бих предала за пари, не бих убила за пари, не бих издала тайните си за пари.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 437
Това е някаква тема с мнооого условности,
но няма да се впускам в подробности
Mr. Green

Та, какво е цената? Ако са пари, да жертвам много от себе си, най-малкото за да ходя на работа за заплата. Може и да ми харесва, да е това, което съм искала, но жертвам безценни моменти. На работното място хабя и нерви, също безценни, и губя сън, също невъзвръщаем, и натрупвам отицателни емоции..изобщо  Crazy Цената е точна сума всеки месец. Всеки един от нас го прави.

Да, винаги има нещо, което не бих напраила за пари. Фантазията ми е бедна за да се сетя за всичко, което биха могли да ми предложат Crazy

Друг е въпросът, че човек може да бъде безкрайно щастлив и без пари.

Общи условия

Активация на акаунт