Варна - предупреждение за шквал

  • 1 087
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Метеорологичната служба е съобщила, че има опасност от шквал тази вечер.
Не се мотайте по плажа!

шквал - бурен и непредсказуем вятър

# 1
  • Мнения: 13 512
Ауууууууууу...сестра ми ще е на рожден ден на кораб в морето тази  вечер..... newsm78 дали да не звънна на  адвоката си?

# 2
  • Мнения: 4 651
Абе бъзикай се ти, предния път два крана заминаха в морето
+ туристи с потрошени глави от хвърчащи чадъри на Златните.

# 3
  • Мнения: 13 512
Никак не се  юркам,дано да ни се размине!

# 4
  • Мнения: 1 448
Честито!! От снощи колата ни е под открито небе  Praynig

# 5
  • Мнения: 5 622
Честито!! От снощи колата ни е под открито небе  Praynig

Е, то само вашата да беше...

# 6
  • Мнения: 899
Уф, дано да ви се размине, мен много ме е страх от силен вятър...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споко бе! От началото на лятото имаше четири предупреждения и нито един шквал Grinning! Просто когато условията за образуването му са налице метеоролозите са длъжни да съобщят Peace!

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Нищо подобно. Това е някъде 35-36 предупреждение за шквал за това лято. Говоря за предупреждения по УКВ 26 канал. Сега да ви кажа една професионална шега. След поредното предупреждение за шквал, един "морски" предава на друг, с по-малък плавателен съд : " Колега, внимавай, пази се, че съобщиха след малко ще мине корабът "Шквал". Joy hahaha
 

# 9
  • Мнения: 32
Ами той май вече се развихри,такъв вятър излезе че  ooooh!

# 10
  • Мнения: 4 187
Вятър   Thinking ? Къде  newsm78 ?

# 11
  • Мнения: 13 512
Ами той май вече се развихри,такъв вятър излезе че  ooooh!
Къде е този вятър?В Центъра е тихо

# 12
  • Мнения: 6 039
На морска гара щеше да ни отнесе, яхтата се клатеше зверски, така и не ни пуснаха в морето.
към 2 часа в центъра беше тихо, но в морето   Naughty

# 13
  • Мнения: 4 651
Нищо подобно. Това е някъде 35-36 предупреждение за шквал за това лято. Говоря за предупреждения по УКВ 26 канал. Сега да ви кажа една професионална шега. След поредното предупреждение за шквал, един "морски" предава на друг, с по-малък плавателен съд : " Колега, внимавай, пази се, че съобщиха след малко ще мине корабът "Шквал". Joy hahaha
 

Наистина предупреждават често, но този път ми се обадиха две колежки + съобщиха по NTV след това.
А към 19:20 часа в Младост си духаше здраво, напълни ми се устата с прахоляк докато взема 10 те метра от спирката до входа.

Общи условия

Активация на акаунт