Изследвания за туберколоза, спин и васерман

  • 11 441
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Моля Ви кажете ми къде се намира тубдиспансера и колко струва изследването за туберколоза, защото ми казаха, че е около 20 лв., а спина + васермана - 21,00 лв.  на човек. Къде мога по-евтино да си направя изслезванията? Какво представлява това медицинско свидетелство за физическото и психическото здраве? Личният лекар ли да го направи? А какво представлява медицинско удостоверение за липса на тежки хронични, заразни венерически болести, Спин, васерман и др.? Нищо не мога да разбера. Трябва ли да си купя бланка медицинско свидетелство и на нея изследванията да се нанасят от личния доктор или от докторите, които ще ми правят изследванията за спина, туберколозата и васермата? Моля ви помогнете ми, че утре ще ходя да правя тези изследвания и незнам накъде да хвана. А пък и утре ще имам среща със социалната работничка. Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моля Ви кажете ми къде се намира тубдиспансера и колко струва изследването за туберколоза, защото ми казаха, че е около 20 лв., а спина + васермана - 21,00 лв.  на човек. Къде мога по-евтино да си направя изслезванията? Какво представлява това медицинско свидетелство за физическото и психическото здраве? Личният лекар ли да го направи? А какво представлява медицинско удостоверение за липса на тежки хронични, заразни венерически болести, Спин, васерман и др.? Нищо не мога да разбера. Трябва ли да си купя бланка медицинско свидетелство и на нея изследванията да се нанасят от личния доктор или от докторите, които ще ми правят изследванията за спина, туберколозата и васермата? Моля ви помогнете ми, че утре ще ходя да правя тези изследвания и незнам накъде да хвана. А пък и утре ще имам среща със социалната работничка. Благодаря Ви предварително.
Здравей.За съжаление аз не съм от София и не бих могла да ти помогна,като ти кажа,къде можеш да си направиш по-евтини изследвания,но бих могла да ти кажа при нас какво искаха.
Купуваш си бланка за мед.свидетелство като за работа,правиш си прегледите и като край трябва да минеш при психиатър за да ти удари и той печата.
Отделно ние ходихме за да си направим изследванията за спин и васерман в лаборатория.Като идеш във лабораторията,след като ти вземат кръв те ти издават бланка какви са резултатите от изследванията.
Тоест стават две бланки.Едната е общото ти медицинско а другата бланка е тази която са ти издали от лабораторията за спин и васерман.
Пожелавам ви успех,и дано някой се включи каже къде можеш да си направиш изследванията.

# 2
  • Мнения: 5
Не знам за какво ти трябват, но ако е за сключване на граждански брак поне на на нас ни искаха само Васерман?!

# 3
  • Мнения: 5
Защо не провериш тук как са цените на тези изследвания?! Още повече, че резултатите може да ги получиш и по e-mail.  Peace


http://www.cibalab.com/

# 4
1.   лабораторни изследвания – СПИН и Васерман ( казаха ми че в Ц-ра за сексуално здраве”Майчин дом” ул.Здраве 2 тел. 9523399 , 9520288, ги правят безплатно и веднага ги дават
2.   Тубдиспансер    -   ул.Св.свКирил и Методий тел.9832776

# 5
Още нещо, за туберколоза не се правят изследвания, а само гледат дали се водите на отчет. Освен това трябва да отидете и в психодиспансера. Той се намира на ул. Екзарх Йосиф, една нова сграда, като попитате ще ви упътят, не помня номера. както по горе Ви съветват вземете си бланка за медицинско за работа и в поликлиниката ще Ви кажат през кои лекари да минете. Накрая вътрешни болести ще напише заключението. След това се ходи при личния лекар. Той има готови бланки и пише там за физическото и психическото здраве. Мисля, че някъде в закованите теми ги има тези неща. Успех!

# 6
  • Мнения: 772
1.   лабораторни изследвания – СПИН и Васерман ( казаха ми че в Ц-ра за сексуално здраве”Майчин дом” ул.Здраве 2 тел. 9523399 , 9520288, ги правят безплатно и веднага ги дават
2.   Тубдиспансер    -   ул.Св.свКирил и Методий тел.9832776


Безплатно, но е анонимно, а така не става.
В ХЕИ може да се направят изследванията.

# 7
Изследването за спин и васерман можеш да си о на правиш в една лаборатория в сградата на Циит. Наистина са евтини.

за турбеколоза ни биха инжекции на Екзарх Йосиф и се чакаше няколко дни реакция.

Общи условия

Активация на акаунт