Феноменът Мария Асенова-наследницата на ВАНГА????

  • 6 694
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Здравейте
имам нужда от вашият съвет
моя близка  има уговорен час за 29 този месец при въпросната гадателка
правя опити да я разубедя, ще помогнете ли и ли смятата и сте чули , че тя наистина помага и че посещението на колежката ще бъде полезно за нея и семейството й

# 1
  • Мнения: 1 416
Никога не съм чувала за Мария Асенова, не мога да ти помогна с информация.
Интересно ми е обаче, защо искаш да разубедиш приятелката си да я посети?

# 2
  • Мнения: 899
Майка ми  беше ходила при нея...лъжкиня отвсякъде, много неприятна жена, беше я разплакала, налъгала, взела й парите и хайде - вън. Точно за 5 мин., 100лв. Понеже се помещава в съседния вход на нашите, мога да ти кажа, че не съм чула за един доволен. Тази жена не е казала една вярна дума. Наследничка е на Ванга, колкото съм и аз.

Дано да успееш да разубедиш приятелката си, защото това са само пари, хвърлени на вятъра..

# 3
  • Мнения: 1 517
Не знам за тази, но във Варна, до Базар Левси има едно момиче - Славена се казва. Става със записване, чака се много, НО СИ СТРУВА, от опит го казвам и : НЯМА определена тарифа. Кой колкото има на сърце.

# 4
  • Мнения: 261
искам да я разубедя, защото не вярвям, че някой може да реши проблема на съпругът й освен той самият
а парите не са хич малко при проведеният тел.разговор вече е определена тарифа 450лв., а колежката е от не много имащите с мъж алкохолик  и с две  деца тинейджъри

# 5
  • Мнения: 2 863
Аз знам,че хората които наистина имат някаква дарба НИКОГА НЕ РАБОТЯТ С ТАРИФА , а точно така, кой колкото има и може да остави. Ако колежката ти се надява мъжът й да спре да пие, след като тя ще иде на гледачка.... мъчно ми е за жената.....

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
искам да я разубедя, защото не вярвям, че някой може да реши проблема на съпругът й освен той самият
а парите не са хич малко при проведеният тел.разговор вече е определена тарифа 450лв., а колежката е от не много имащите с мъж алкохолик  и с две  деца тинейджъри
#Crazy Представям си колко е отчаяна жената, но не помощ от гадателка трябва да потърси.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
искам да я разубедя, защото не вярвям, че някой може да реши проблема на съпругът й освен той самият
а парите не са хич малко при проведеният тел.разговор вече е определена тарифа 450лв., а колежката е от не много имащите с мъж алкохолик  и с две  деца тинейджъри
Мисля, че има нужда колежката ти от професионална помощ - лекар специалист. Толкова пари е пълна глупост да бъдат хвърлени на вятъра.
Тези хора няма ли как да ги преследва закона, да не мамят така изпадналите в отчаяние.
Още какви глупости ме очакват тук в този форум ooooh!

# 8
  • Мнения: 490
Леле за кви пари става въпрос!? Shocked
Егати"наследничката", егати чудото!!! Че тя Ванга не е имала тарифа!!!! Sick
Ама той Оня отгоре не спи  Peace
И наистина хората понякога са толкова отчаяни,че биха дали всичко за да разрешат проблемите си!!!Ужас! ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 492
Жалко е, че хората в отчаянието си са готови на всичко. Дано успееш да я разубедиш. Това са пари хвърлени на вятъра.
Чувала съм за още една такава особа- АТИНА, живее в щатите. Често идва в БГ, та въпросната искала 600лв. и си давала мобилния да и звънят и така лекувала по телефона. Срам нямат тези хора,така да се подиграват с нещастието на хората.

# 10
  • Мнения: 5 539
Ако зависеше от мен, бих ги тикнала всички тия магове, гадателки, екстрасенски и прочее сволоч на топло за мнооого дълго. Twisted Evil Престъпна измет, как може да има все още толкова прост народ, че да им се доверява #2gunfire
Жал ми е за изтормозените хорица, които се хващат като удавник за сламка, а всъщност затъват още по-надълбоко Sad

# 11
  • Мнения: 77
Въпросната особа има и уебстраница www.prophetsite.com - могат да се видят процедурите и цените. Бях се записала да я посетя, но като размислих и като стана ясно, че за да стане вълшебството програмата трябва да е пълна - за максимална сума, се отказах.
Позната ви ще си прахоса навятъра парите, особено ако също е от Видин, загубата ще се оскъпи и от пътни и т.н.

# 12
  • Мнения: 431
Ако можеш да я убедиш да даде тези пари за лечение на съпруга си или поне за себе си за редовни посещения на психолог, би било прекрасно. Но с вярващите в екстрасенси хора няма оправия - ако не е тази "феноменка", ще е някоя "всемирна лечителка", "екстрасенска" и т.н. Имат нужда от чудеса и ще си ги търсят. Confused

# 13
  • Мнения: 5 539


А сиктир бе! Mr. Green

# 14
  • Мнения: 490
Ноу комент по евронюз! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт