цикъл и противозачатъчни

  • 1 355
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Моля ви да дадете мнение по въпроса:
Пия си противозачатъчни от 1 година/тоест организма ми вече е свикнал с тях/, днес трябва да изпия последното/21/ и да ми дойде в четвъртък...
Да обаче още от сряда мин седмица ми се появи розовеещо зацапване, не е обилно, но си го има всеки ден, а днес вече си червенее, но отново не е обилно?
За първи път ми се случва такова чудо!! Някой да е имал подобен проблем?

Цитат
Molq vi da dadete mnenie po vyprosa:
Piq si protivoza4aty4ni ot 1 godina/toest organizma mi ve4e e sviknal s tqh/, dnes trqbva da izpiq poslednoto/21/ i da mi doide v 4etvyrtyk...
Da oba4e o6te ot srqda min sedmica mi se poqvi rozovee6to zacapvane, ne e obilno, no si go ima vseki den, a dnes ve4e si 4ervenee, no otnovo ne e obilno?
Za pyrvi pyt mi se slu4va takova 4udo!!Nqkoi da e imal podoben problem?
newsm78


------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 11:29 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Темата ти е за здравния форум!
Направи си тест за всеки случай и отивай на лекар. Peace

# 2
  • Мнения: 93
Човек иди на лекар.

# 3
Привет. Пила съм противозачатъчни хапчета повече от година и имах същия проблем. Например като ми свършеше мензиса , бях чиста десетина дена и после ми зацапваше докато не ми дойдеше мензиса. Смених някорко вида хапчета , докато това не спре. Най накрая започнах да пия ясмин и нещата се нормализираха. Успех!

# 4
Да си пропускала повече от едно хапче? Да си повръщала, диария? Ако е имало нещо подобно, зацапването е от това, не се притеснявай, но има риск от забременяване

# 5
  • Мнения: 7 640
освен писаното от госта, е възможно да се проявяват страничните ефикти на таблетките вече- т.е. да се наложи да ги смениш.
Ако не е пропускана таблетка, риск от бременност Thinking- не би трябвало да е повишен.

Общи условия

Активация на акаунт