Bactrobani ungv

  • 716
  • 5
  •   1
Отговори
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте, мами! Включвам се във форума със следния проблем: Бебка /нА 1 МЕСЕЦ/ от няколко дни има обрив по лицето, който от 2 дни /когато бяха най-големите жеги/ се разпространи по главичката и раменцата. Пъпчиците са червени и доста от тях са с бял връх. Педиатърката каза че от жегата са се инфектирали отворите на ппотните жлези и ни изписа Бактробан унгв, който обаче не се намира в нито 1 аптека. Сега се мажем с Fucidin cream, но той действа по-бавно, а и пъпчиците се увеличават и аз се паникьосвам. Молбата ми е ако някой знае аптека /става въпрос за градовете София, Плевен, Силистра, Велико Търново, Пловдив/, в която все още може да се намери това мазило-нека ми пише.Благодаря ви предварително. Ако пък някой може да сподели опит с подобен проблем...

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не може да нямате аптека Санита във вашия град.Там даваш поръчка и ще ти го доставят до ден два.А за този проблем аз прилагах пиоктанин,едно гадно лилаво,което много цапа,но преди 9 год.това ползвахме и действаше.Не ти го препоръчвам де,просто споделям,ти спазвай препоръките на лекаря.Хайде успех.

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 726
вече 7 месеца не съм на работа, но последно помня че бактробана нямаше внос, така че и да го поръчаш някъде едва ли ще могат да го доставят

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
вече 7 месеца не съм на работа, но последно помня че бактробана нямаше внос, така че и да го поръчаш някъде едва ли ще могат да го доставят
Моята приятелка също го търси/само , че този за нослето/ и никъде го няма.

# 4
  • София
  • Мнения: 323
Дали не става въпрос за стафилококова инфекция- кожна форма. Попитай, след като с мазилото няма резултат, едва ли ще има, ако го смениш. Консултирай се отново с личен лекар и виж дали не е възможно да направите изследване. Важно е и дали кърмиш детето и ако не, откога. Не искам да те плаша, но една инфекция от подобен род се лекува толкова по-успешно, колкото по-рано се започне правилно лечение. Иначе няма страшно, някой преди време ми беше казал, че децата така растяли- с пъпки Joy

# 5
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Благодаря за съветите! Така и не открихме Бактробан. Ходихме отново при лекарката на бебка, изписаха ни Пиоктанин. Ще продължим и мазането с Fucidin, от който мисля че вече има видим резултат, но както педиатърката каза-бавен.

Общи условия

Активация на акаунт