Приучаване на гърне?!

  • 4 170
  • 40
  •   1
Отговори
# 1
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Не знам какво да кажа.Всеки случай е доста интересно.Малко ми е трудно да повярвам,че едно толкова малко бебе на 2 седмици може да се приучи към гърнето.Но знам ли...

# 2
  • Мнения: 3 425
Бях чувала,че има групи хора,които са обявили 'война срещу пампите' и агитират за ранно приучаване към гърнето!
Не е ненормално,че като го е задържала на гърнето и е казала пиш,той се е изпишкал....бебето(особено толкоз малко) няма инстинк за задържане на урината...моя принц като беше на месец само изчакваше да сваля памперса и избърша....и докато сложа новия се опишкваше...та ако го бях сложила на гърне сигурно и там щеше да се изпишка!
Материала ми се струва точно агитация против памперсите!!!(мое мнение)
  bouquet

# 3
  • Мнения: 966
Струва ми се че това е абсолютна глупост!Не може бебе на 2 седмици да се напъва на гърнето....нереално е

# 4
  • Мнения: 419
И аз се чудя бебе на 2 седмици как са го сложили на гърне,то едва си държа главичката,просто не мога да си представя картинката!

# 5
  • Мнения: 5 280
Мдаааааа, тази жена дали е спала нощем изобщо, след като се настройвала интуитивно  ooooh!? Или е получавала факсове?

# 6
  • Мнения: 419
Добре казано valeria1!

# 7
  • Мнения: 241
То пък оставаше и да не се изпикае  hahaha Толкова малко бебе пишка почти на всеки 5 минути.....

# 8
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Тази сигурно е луда Rolling Eyes Детенцето не разбрах в каква поза е на гърнето, в лежаща ли, що ли newsm78. Сигурно наистина е някаква агитация против памперсите, макар че не поддържам и мнението децата да си акат в тях до 2-3 годишна възраст.

# 9
  • Мнения: 8 917
Интересно.....и неприложимо - според мен  Peace

# 10
  • Мнения: 111
То и без това не спим, а остава и по цял ден и по цяла нощ да го дебна да го изпишквам Shocked Сигурно щях  да съм обсебена само от тази мисъл!

# 11
  • Мнения: 3 360
.............. Или е получавала факсове?

 hahaha Joy

# 12
  • Мнения: 695
малко странно ми се вижда и на мен бебе на 2 седмици да се слага на гърне. newsm78то горкото още незнае къде се намира,какво остава да говори за приучване на гърне #Crazy

# 13
  • Мнения: 4 053
луда работа ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 555
Виждам логика, но пък чак от 2 седмици на гърне нищо не ми се връзва ! Иначе всички мйки в африканските държави са на ти с този метод, все пак децата има са нон стоп прилепени за тях с помощта на слинговете или там тяхните приспособления и имам познати, които живеят с такива хора и са ми казвали, че никога не са виждали напикано или наакано бебе/дете !
Определено връзката майка-дете трябва да е много силна всичко е възможно само да имаш сили и нерви да се занимаваш !

Общи условия

Активация на акаунт