за албумина и за бактериите

  • 823
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте! В началото на деветия месец съм, а все още имам бактерии. Имам ги от началото на бременността, взимах антибиотик, но явно не е подействал. Сега ме побърква мисълта, че бебето всеки момент може да реши да излиза, а аз не съм се излекувала. А дали бактериите могат да увредят плода, или са опасни само по време на раждането?
За албумина - какво е това чудо и колко е опасно, подуват ми се краката и ръцете, но едва от 8мия месец. Дали трябва непременно да се изследвам?
Благодаря ви, знам че пак ще ми помогнете с мнения.

# 1
  • Мнения: 7 640
ами зависи колко са бактериите- в обикновена урина ли ги установиха или в посявка?
Албумин е редно да си пуснеш, щом имаш отоци, никой ли не ти е предлагал до момента?

# 2
  • Русе
  • Мнения: 170
Урината трябва да са ти изследвали до сега ... и  то не един път . Затова и е възможно да нямаш голям проблем .... щом не знаеш. Също така при бактериални инфекции може да се появи албумин в урината. Моят съвет е - пусни си изследвания на урината. Така ако имаш бактерии или албумин ще се установи  и ще можем да се лекуваш. Ако бактериите са само във влагалището е по-"безопасно" , но пак трябва, ако гинеколога, прецени да се лекуваш

# 3
мен ми е интересно какво изследват в албумина newsm78


# 4
  • София
  • Мнения: 35 922
мен ми е интересно какво изследват в албумина newsm78




Албумин или още се нарича белтък в урината.
Наличието му в урината /или липсата му / говори как функционират бъбреците. Не е нормално да има белтък в урината. Ако го има причините може да са различни - болни бъбреци, проблем със ССС и т.н.
Трябва консултация с лекар.  /Може да е опасно за майката и бебето/
 

# 5
denis_d   Много ти благодаря за отговора желая ти приятен и слънчев ден  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 456
Една приятелка така имаше бактерии цяла бременност и тя пинякакви хапчета, незнам , дали антибиотик, но бактериите си останаха, но слава Богу нямаше никакви проблеми при раждането, но за албумин , незнам, мисля, че нямаше.

# 7
  • Мнения: 47
Днес бях на лекар. Бактериите ми според лекаря не са опасни и по-вредно е да се прекалява с антибиотика, защото може да доведе до разкъсване на плацентата, или бебето да се роди резистентно към антибиотик.
Но за всеки случай утре влизам в болницата и ще ми вземат вагинален секрет и ще ме изследват наново за албумин. Сега се чувствам по-спокойна, защото при всички случаи не е желателно да раждаш с бактерии, а на мен ми остава само месец.
Благодаря на всички за мненията и безпроблемно раждане! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт