Има ли майки на които мъжете им работят в друг град...

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте,та това е въпроса ми.При нас така се получи и предполагам,че не е само при нас...Как се чувствате,как се оправяте сами,кое наложи тази промяна и такива неща...Аз от 2 дни съм сама с малката и ми е страшно гадно...  bouquet

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Не само че е в друг град , но и в друга държава Crazy

Оправям се, аз съм и мъжът и жената, но и на мен никак не ми е приятно, понякога ми е много гадно,наревавам се, и на другият ден си хуквам по задачките....Най-ми е гадно пре почивните дни, вечерите,сутрините................Но, така са се наложили обстоятелствата,стискам зъби и продължавам, гледам си детенцето,сега и второ е на път, къщата, кучето, сметките,ремонтите......И като се замисля, че аз поне си имам детенцето и кучето до мен, приятелите, а той е съвсем сам, и му е много гадно, си казвам,че не трябва да се оплаквам...............Така пък,сме си вечно влюбени, и като се видим,нямаме време да се караме( е,не че не спретвам нещо, ей така профилактично Crazy)

Така че, кураж мила, те не го правят това за удоволствие, а за да могат да ни осигурят стабилност и финансова независимост. Да се надяваме, че скоро, ще сме заедно и сутрин, и вечер, и събота и неделя Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 865
След месец ще съм в това положение и тогава ще ти кажа как се справям. Засега рева само като се сетя какво ме чака...

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Случва се, един път в годината за по 5-6 месеца. Обикновено есента, като откарва до пролетта. Ами справям се, къде ще ходя. Първия път ми беше много гадно, после взех да свиквам. Освен това се записа и да учи задочно - та и там откарва по 20 дни два пъти годишно.

Така че, кураж мила, те не го правят това за удоволствие, а за да могат да ни осигурят стабилност и финансова независимост. Да се надяваме, че скоро, ще сме заедно и сутрин, и вечер, и събота и неделя Grinning

 Peace

# 4
  • Мнения: X
Имам много голям стаж в това.Само едно ще ти кажа -свиква се.В началото е трудно,но гледай да си намериш повече занимания,за да може да не мислиш толкова много за него . Peace

# 5
  • Мнения: 119
Благодаря ви момичета  bouquet

# 6
  • Мнения: 72
Моят мъж е някъде из моретата и го няма с месеци. Първият път е най-трудно, после се свиква. И  на него не му е лесно - не можа да ме види бременна с корем,изпусна раждането на детето си. Чуваме се по телефона за набързо и това е. С всичко се оправям сама и дори не му казвам много неща, за да не го тревожа.
Важното е да се обичате и да си имате доверие.

Общи условия

Активация на акаунт