КАК И С КОГО отпразнувахте първата годишнина от сватбата ви?

  • 2 243
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 321
   Днес с моята половинка имаме годишнина от сватбата ни  cheersи сме поканили кумовете на гости. Според мен този празник е наш, ноооо0о  някои смятат, че трябвало да поканим и родители те си Tired.
 Дайте ми идея за нещо оригинално което да направя в празничната вечер. Thinking

                               ЧЕРПЯ ВИ ВСИчКИ ПО ЕДНО
                              lalalala                    cheers

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 09:26 от xxubavka

# 1
  • Мнения: 210
Ние лично поръчахме китайско, беше много топло и нямах сили да се трепам около печката. Но кажи в коя област да ти дам идея в предястя или основно ако си решила да готвиш.

# 2
  • Мнения: 695
Честито  bouquet
ние празнувахме само с кумовете.с кумците също празнуваме само 4.не смятам ,че е задължително да присъстват родителите,правото на избор си е ваше с кого ще празнувате,защото това си е ваш празник Hug

# 3
  • Мнения: 815
ние празнувахме самички- двамата и бебето

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние празнувахме самички.Само двамата Heart Eyes

Що пък родителите да с с вас,за сефте чувам.
Дори и кумуве не ми трябват.Празника си е само наш Wink

# 5
  • Мнения: 495
Честит празник! Simple Smile
Ние - само двамата, наш си е празника и скъпернически си го "изконсумирахме" сами Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 750
Излязохме с кумовете и още един близък общ приятел на кръчма.
Не знам да има някакви правила за това как да си отпразнуваш годишнината.

# 7
  • Мнения: 2 000
Според мен това си е лично ваш празник и трябва само вие двамата да си го празнувате. Ние никога не сме канили някоя за годишнините си.

# 8
  • Мнения: 184
Честит празник  bouquet
Според мен това е специален ден и би трябвало да го прекарате с хората, с които ще ви бъде най-приятно и ще си изкарате най-весело Peace

# 9
  • Мнения: 527
Честита Ви годишнина! Ние нашата е отпразнувахме със свекъра и свекървата. Дребо беше много малък и затова в къщи, тази година може би ще излезнем двамата със скъпия на ресторант.

# 10
  • Мнения: 10 982
Това си е само ваш празник и не е задължително да каните гости.

# 11
  • Мнения: 2 407
Отидохме на ресторант само двамата и после се отдадахме на бурни страсти luvbed luvbed smile3541 luvbed luvbed luvbed luvbed

# 12
  • Мнения: 3 360
Честит празник! Simple Smile
Ние - само двамата, наш си е празника и скъпернически си го "изконсумирахме" сами Wink
Това си е само ваш празник и не е задължително да каните гости.

Така мисля и аз! Peace

# 13
  • Мнения: 321
 ZENI........Но кажи в коя област да ти дам идея в предястя или основно ако си решила да готвиш. A
[/quote]   
Ами наи вече в основното, а ми се и искаше несто като изненада да им направя, несто щуро и оригинално.

 А що се отнася до кой сте присъства на празника, аз сам твърдо да бъдем (първата година) ние с кумовете, без трети лица. А от догодина може да сме си само ние.          newsm03                       newsm44

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Първата година празнувахме само двамата на ресторант.
Тази година / втората / празнувахме с кумувете и сестра ми пак в ресторант.

Общи условия

Активация на акаунт