Отзиви за частна детска градина и ясла "Алиса"

  • 1 957
  • 3
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има ли?

# 1
Нямам много информация, но това което знам е, че приемат за яслата деца навършли 1,7 месеца, цената е 18 лева на ден + 6 евро за транспорт вземане от къщи и връщане. Намират се в кв. Драгалевци, ул. Ягода № 7. Това знам от разговор по телефона от миналата седмица и все още имат свободни места в яслената група . За деската градина не зная как стои въпроса.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз адреса го знам, не е това- кв. (с.) Симеоново, ул. Ягода 5. Намира се до нас. Казаха ми, че цената е 9 евро на ден или 2 ерво на час. Но ме интересуваше повече отношението към децата, че като четох какво е в Ежко Бежко и Елхица... ooooh! Както и да е, надявам се да не опираме до услугите на частни детски заведения, вече са записани в ДГ Карлсон.

# 3
не мога да ти кажа за отношението към децата в "Алиса". Но за "Ежко- Бежко" мога- племенникът ми е там вече 4 години и родителите му са много доволни, детето е с алергия към доста видове храни и е труден за гледане , но до сега не са имали проблеми. Аз имам син на 1,5 месеца и си търся ясла и по този повод отидох в "Ежко - Бежко" миналата седмица да видя как е - на първо "четене" всичко е о.к. Малко деца в група, добри условия, храната се приготвя на място. Директорката отдели доста време да ми обясни порядките в градината и яслата, останах с впечатлението че е човек който си разбира от работата... но и прочетох доста негативни отзиви за там. Лично аз за сега съм се спряла на тяхната ясла, да видим как ще тръгнат нещата.

Общи условия

Активация на акаунт