Какъв подарък за почти 2 годишно

  • 613
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 467
момиченце, полу американче, което си има всичко:-(( На наши близки е детенце и редовно ни пращат разни дрешки за нашето дете. Много искам и аз да пратя нещо интересно. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително7-)  bouquet

# 1
  • Мнения: 234
Просто идея - книжки на български.
Аз на такова детенце преди време бях взела пъзел - мамата каза, че съм уцелила право в целта. Но то беше малко по-големичко - на 3 години.

# 2
  • Мнения: 467
да, това едобра идея, но ми се вижда малко:-(((
Други идеи?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
CD-та с приказки и/или БГ песнички.

Поне аз това купих на 2 полу-американчета на 2 и 3 години.  Peace

# 4
  • Мнения: 8 917
Ами едва ли ще пратиш нещо, което да е чак толкова голяма изненада newsm78...Гери обич да си играе с конструктор, една йоника, да разглежда книжки....нещо надуваемо не ти ли харесва - практично е newsm78

# 5
  • Мнения: 234
Цитат
да, това едобра идея, но ми се вижда малко:-(((
Winny, не е точно така. Има хубави книжки и за деца на тази възраст. Но ти си преценяваш.
Съгласна съм с Тhe Sun, че надали ще я изненадаш. Но те предполагам, че и не го очакват, така че дерзай смело.
Сега се сещам, че хубав подарък са дървени играчки.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 278
Сега се сещам, че хубав подарък са дървени играчки.   bouquet

И аз това ти предлагам, ако не е късно вече. В Хит има много добър избор.

# 7
  • Мнения: 1 370
CD-та с приказки и/или БГ песнички.

Поне аз това купих на 2 полу-американчета на 2 и 3 години.  Peace

И аз на тези подаръци, най-много се радвам. Както и на дрешки с бг инициали, знаме, надписи

# 8
  • Мнения: 1 278

А, това, че е полу- съм го пропуснала. Полунеамериканското българско ли му е? Ако да, то тогава наистина колекция от разни неща на български ми се струва най-подходяща.

# 9
  • Мнения: 467
Да, Деметра:-) Майка-БГ и тати-хамериканец:-)
Консултирах се и с бабата и за сега ще търся СД с БГ приказки:-)
Книжки и дрешки - бабата носила...
Дървените играчки ми харесаха за идея и май даже днес харесах едно не голямо и не тежко влакче:-)
Чочо, ето това с емблемте също е супер, вече правя списъка за следващите един-два подаръка:-)
Много ви благодаря, момичета, помогнахте много:-) Hug

Общи условия

Активация на акаунт