Най-вкусния "буламач", който сте правили?

  • 2 552
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Извинявам се, ако има такава тема вече

Предполагам, че всеки от нас е експериментирал в кухнята. Нека споделим най-вкусният "буламач", който сме правили..
Аз например редовно си правя такива буламачи... Слагам някакви продукти, които мисля, че си подхождат и накрая се получават доста добри неща:)

Моя най-любим е:
извара, яйца, домати, чушки, някакъв салам или кренвирши и подправки-всичко на око; понякога слагам и други съставки според случая, но общо взето са това..

ваш ред е:)

# 1
  • Мнения: 27 524
Броколи, карфиол, чушки, моркови, един бульон, зехтин, пушени гърди - задушавам в тенджерата. Махам от котлона, сипвам течна сметана и ядем. Стана супер вкусно и сега редовно го правя.

# 2
  • Мнения: 780
Извинявам се, ако има такава тема вече

Предполагам, че всеки от нас е експериментирал в кухнята. Нека споделим най-вкусният "буламач", който сме правили..
Аз например редовно си правя такива буламачи... Слагам някакви продукти, които мисля, че си подхождат и накрая се получават доста добри неща:)

Моя най-любим е:
извара, яйца, домати, чушки, някакъв салам или кренвирши и подправки-всичко на око; понякога слагам и други съставки според случая, но общо взето са това..
ваш ред е:)

Мнооооого любимо!!!!!! Аз слагам и кашкавал и малко чесън на филийки!

Общи условия

Активация на акаунт