За снимка върху чаша в Варна

  • 3 220
  • 25
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Извинете ме ако темата ми не е за тук, но не знаех къде точно да я пусна.
Някой знае ли къде в Варна може да се постави снимка върху чаша от моя снимка?  newsm78
Хрумна ми като подарък за нашия татко, който много пътува, а така всяка сутрин с кафето ще може да вижда на бебо лицето.
Сещате ли се за някоя фирма , която може да го изпълни и колко ли ще струва?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 632
В някоя рекламна агенция,прави се със ситопечат. Може да питаш и във фотото на Коника на Червения площад.Аз съм правила там на малката тениска,но за чаша не съм питала,може и да правят  newsm78
Много сладурска идея  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 039
във Варна
и в темата и в заглавието

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
във Варна
и в темата и в заглавието


ЕЕЕЕЕ тука гъмжи от даскалици Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 290
във Варна
и в темата и в заглавието


ЕЕЕЕЕ тука гъмжи от даскалици Mr. Green

Поне в заглавието на темата да се оправи, моля Simple Smile


Иначе по темата във фото Коника на бул. Ленин правят такива чаши, килимчета за мишки и фанелки.
За чаши съм сигурна и за една рекламна агенция на адвокатската градинка..., но и забравих името.
Най-ефтино и бързо обаче ги правят в Коника

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 788

Иииии...вие, кореняците, така и не научихте новите имена на  улиците!  Laughing

# 6
  • Мнения: 663





 
За чаши съм сигурна и за една рекламна агенция на адвокатската градинка..., но и забравих името.
 
Много често минавам от там и като видях темата  се зачудих къде съм вижадала, това е от офиса на Мтел на долу в уличката, изложени са на витрината.

# 7
  • Мнения: 13 512

Иииии...вие, кореняците, така и не научихте новите имена на  улиците!  Laughing

Много ми е гадно....и все по старите имена ги карам .Знам и новите, но все старите  ми идват на устата.

# 8
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Идеята е страхотна , и аз ще се възползвам.Само дето не мога да се ориентирам за мястото newsm78

# 9
  • Мнения: 5 622





 
За чаши съм сигурна и за една рекламна агенция на адвокатската градинка..., но и забравих името.
 
Много често минавам от там и като видях темата  се зачудих къде съм вижадала, това е от офиса на Мтел на долу в уличката, изложени са на витрината.

Да, това се намира като завиеш от Мтел посока надолу към адвокатската градинка, почти веднага в ляво.

Аз съм правила там тениска за мъжа ми, пак с моя снимка. Сложихме една голяма отзад и една малка, като лого, отпред в ляво  Wink

Друг е въпросът, че снимката беше по-така  Crazyи брах малко притеснения докато ми правят фланелката, а и мъжът ми не можеше да я облича навсякъде  Joy

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 663
Не , Шейново е -Мтел в горната страна , а надолу има  детска градина, Драгоман  й  е успоредна в посока площада.

# 13
  • Мнения: 109
ехееее...не се тормозете толкова...на нашата улица има един магазин с имена на 4ашите ,а правят и със снимки...улицата е н.михайловски и е продължение на Чаталджа...ако знаете магазина на Емир...до него е...Wink

# 14
  • Мнения: 13 512
Да, и аз за там се сетих, но  не бях сигурна дали още съществува. Много хубав магазин,наистина!

Общи условия

Активация на акаунт