Подарък за кръщене?

  • 736
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, имате ли идея какъв подарък се подарява за кръщене? Става дума за детенце, което не е навършило 1 годинка и ще утре имам на разположение само час, час и половина за покупка и украса. Благодаря предварително за отговорите и съветите!

# 1
  • Мнения: 2 000
Във вторник ходихме на кръщене. Детенцето е на 1 годинка и му подарихме едно костюмче за есента.

# 2
  • Мнения: 487
понеже всички подаряват дрехи и играчки, аз имам следния малък трик, за да съм различна - подарявам голвми луксозни албунми за снимки - всички имат снимки, но много малко хора си купуват албуми, или ако си купуват, то те са от обикновените
има страхотни бебешки албуми - големи, квадратни, лукс, за около 20-30 лв, ако това е ок като це на за теб
и можеш да ми вярваш, че ще си единствена и много оценена  Peace

# 3
  • Мнения: 4 629
Най-добре питай родителите с какви играчки играе детето, от какво имат нужда. Или пък някаква дрешка - те никога не са излишни  Wink За опаковане има един много хубав магазин на завоя на Раковска. Аз винаги съм била доволна от тях Peace

# 4
  • Мнения: 649
може някоя играчка да му подариш  Peace особено ако си ходила на гости и знаеш какво си имат  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт