Търся компетентен гинеколог!

  • 730
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
  PraynigЗдравейте настоящи и бъдещи майчета!С мъжа ми правим опити за бебе вече година,Ходихме на лекар и ни предписаха витамини тъй като всичко било наред,Бременноста била гарантирана до три месеца а вече чакаме пет и нищо,Ако имате координати на компетентен гинеколог от Бургас където да отидем моля ви помогнете ми защото на повечето при които съм ходила им нямам никакво доверие!

# 1
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
За бургаските лекари само страхотии съм чувала май ...
Защо не се разходите до Варна или Стара Загора - чувала съм, че доста момичета от Бургас го правят.

# 2
  • Мнения: 603
Аз също мисля че трябва да отидете във Варна. Доктор Алексндров преглежда в клиника Кисьови. Той е специалист при безплодие, може да Ви помогне.

# 3
  • Мнения: 547
Здравей Бейбилов!Аз съм от Бургас и когато реших че ми е време за лекар след 10 неуспешни месеца отидох при д-р Калчева.Тя ми направи изследвания,правихме два цикула стимулации с клостилбегит,прегнил и определени от нея подходящи дни за секс,но неуспешно.За нея бяхме двойка с неизяснен стерилитет и тя ни насочи към д-р Савова от клиниката на Щерев.В момента д-р Савова е в Бургас и преглежда в кабинета на д-р Калчева.Аз лично имам час за понеделник,доколкото знам ще преглежда и в четвъртък.Не те агитирам за лекар и клиника просто давам информация от която ако искаш можеш да се възползваш.Ако решиш че искаш да направиш някаква консултация с едната или другата лекарка ми пиши на лични за да ти дам телефони.Много добър човек и мисля че и лекар е д-р Мърмърова ,работи в Елмасри,но тя не е специалист по безплодието.

# 4
здравей,бейбилов!!!
аз също съм от бургас!прочетох,че от скоро те безпокои този въпрос-моят съвет е да прескочиш до варна.аз се лутах 8г. из лекарите в бургас,но...уви!само нерви и средства
не се осланяй на нашите лекари,защото само ще те размотават с грешни диагнози ,не прави моята грешка.
искренно се надявам безпокойствието ти да е безпочвенно.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравей babylove ,
аз не мога да те насоча към лекари, но бих искала да споделя опита си в психологично отношение и забременяването. Трябва да имаш и това предвид, че ако го мислиш непрекъснато и изживяваш тежко всяка менструация, ще се задълбаят още повече нещата. Не е доказано точно защо, но е факт, че жени без никакви проблеми от своя и от страна на съпрузите си не могат да забременеят докато го преживяват, страдат и мислят ежемесечно само за това. Вторият път, когато решихме да имаме бебе се получи точно така, всеки месец, когато ми дойдеше цикъла изпадах в истерия направо, плачех, тръшках се и това продължи доста дълго време. Накрая намерих работа, която много исках. Условието обаче беше да не раждам поне през първите две-три години.Много мислих и реших, че има време за бебе и ще е по-добре да го отложа за по-късно. Започнах дори да се пазя за всеки случай, тъй като нямаше да преживея след толкова сълзи да стане чудото и да се наложи да направя аборт. Е, стана голямото чудо още на втория месец, веднага щом се успокоих и изключих възможността да забременея идните 3 години. Естствено, че не махнах детето, не загубих и работата...... Laughing
Моят съвет е да се успокоиш максимално и да не мислиш само за това. Не зная как се постига, но наистина е много важно за теб. Случаи като моя с лопата да ги ринеш.Дори е пълно със семейства, които чак след като осиновят дете, тогава се сдобиват със свое. Късмет и скорошно забременяване ти пожелавам от сърце!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт