Хубави заведения в Китен

  • 10 445
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Mnogo vi molia za savet za hubavi zavedenia v Kiten - imam vpredvid hubava hrana i priemlivo obslujvane. Blagodaria predvaritelno!!!! Laughing

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 15:55 от Тинтири-Минтири

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Двете ми любими:
Рибарския Кътъ- намира се на южния плаж, зад хотел Марина. Перфектен! Обслужването е перфектно от десетина сервитьори по моряшки фланелки. Менюто е изключено да можеш да го прочетеш цялото- над 1000 е асортимента, големи порции, завъртяни неща, необичайна морска кухня. Не е евтино, но не е и скъпо. Има импровизиран дески кът с люлки. Закътано е. А! И комари няма!

Другото не го знам как се казва, но тръгвайки си от Рибарския Кътъ се минава през парка и излизайки от него- първото хотелче, кухнята е страхотна- има и рибни ястия и пици на дървени въглища. Също не е скъпо.

# 2
Ами на мен любимото ми е ПРОЛЕТ!Много е хубава храната ,а и обслужват добре!Иначе като обстановка не е нищо особено,но е приятно!

# 3
Abe hora vie poludiahte li?? v Kiten ima samo dve zavedenia koito stavat i niamat nikakvi zabelejki....ribarskia han i toi stava no cenite mu sa super visoki- ne si zaslujava,a kolkoto do Prolet....ne si go i pomisliaite da hodite v tazi tinia.... SAMO OBIKOLETE I VIJTE PRED KOI ZAVEDENIA IMA OPA6KA..... ,,PRI CHOPITE,, ESTESVENNO.  tova sa zavedeniata ot koito neiskam da izlizam prez cialata si po4ivka....a da ne se izlajite da vlezete v ,,Vodopada,, samo poglednete otzad  improviziranata kuhnia v kakva karavaha e..  Laughing

# 4
dve mnenia po vaprosa niama..zavedeniata sa samo dve....,,PRI 6OPITE,,

# 5
 Laughing Laughing    hubavi zavedenia  ha ha ha...dobro obslujvane,niski ceni,dobra kuhnia, mnogo gotin personal...      restorant ,,PRI  6OPITE,,

Общи условия

Активация на акаунт