да попитам за предпазителите за зърна...

  • 512
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
да попитам за силиконовите и каучуковите зърна-някоя мама ползвала ли е такива и от кои сте доволни?

# 1
  • Мнения: 544
Аз ползвах силиконови на Chicco. Просто такива ми подариха. А и ползвах силиконови биберони и мисля, че бебето не прави разлика. Като е гладно...

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ползвала съм на Чико- за няколко дни, докато се откажем с бебето да се къммим въобще (поради други причини). За разранени зърна или за предпазване от усещането за дърпане ми вършиха чудесна работа. Създава се вакуум вътре и бебето цока пълноценно.

Струваха 20 лв. (или там някъде). Изваряват се преди всяко кърмене.

# 3
  • Мнения: 64
на авент! доволна съм!

# 4
  • Мнения: 3 356
Силиконови на Авент.По принцип съм доволна.Но те не попречиха на диването да ме изяде и през тях.

# 5
  • Мнения: 1 284
Авент супер са Peace

# 6
  • Мнения: 649
Авент   Peace зърната са ми плоски и бебо не успяваше да захапе , т.е. засуче! използвах ги през цялото време. Тук продават различни размери и беше много удобно!

# 7
  • Мнения: 2 323
Аз имах Нуби - към 8лв. Спасиха ме в болницата след като ми се разраниха зърната, ползвах ги към 10 дена, но беше невъзможно да кърмя без тях в началото. Слагах ги на зърната след като съм ги нагряла силно на горещата вода и правеше вакуум, почти не усещах рагадите

# 8
  • Мнения: 439
Avent в аптеката казаха, че са най-добри. Струват  към 10лв.

Общи условия

Активация на акаунт