СРЕЩАТА ЗА АРБАНАСИ Е ОТЛОЖЕНА ЗА.......

  • 2 734
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

За Арбанаси

Опции:

  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета и момчета. Simple SmileПускам нова тема,защото във старата в анкета има много гласували но в крайна сметка,срещата непрекъснато се отлагаше и гласовете станаха невалидни.
Така чаканата среща се отменя за 09 септември 2006 год.
Отменя се защото имаше страшно много желаещи но в един момент, останахме само четири семейства,които до последно не се отказаха.
Ще се опитам да пусна анкета и моля тези,които имат желание да пишат.Резервациите приема Дидка за Арбанаси последно остана.
Дано този път успеем да се съберем.

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моля хората,които са гласували в анкетата да се разпишат и във темата,ако не искат може  и на лична, за да се знае кой е изявил желание да присъства на срещата.
Благодаря ви.  bouquet

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
В крайна сметка третият път няма да се отлага вече,гледам много са чели, а никой непише в темата!Колкото -толкова !Вече  ще е много неудобно да заявявам за датата някаква бройка и да я отказвам!И три семейства да сме-ще идем HugАко сме по-вече ще е прекрасно!Да ви кажа само ,че ще имаме на срещата и три месечен юнак bowuuНа кого е...изненада baby_neutral

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дидка,ей сега ми събуди любопитството!Хубаво,че каза да наглася и тримесечната госпойца с кат нови одежди.Аз,ще дойда на срещата може и сама с Божидара,но ще съм там/да не ми мине котка път/.

# 4
  • Мнения: 160
kade ste se srestate v koi grad i kade ste se nostuva ..................malko pove4e podrobnosti sa takiva marselani kato men na koito ne i se 4etat vsi4ki stranizi. Wink newsm78

# 5
  • Мнения: 160
uffffffffffffffffffff as ne pro4etoh saglavieto na temata.malko se poislojih.
no imam predlojenie sasto ne se sresneme naprimer roditeli ot burgas i tesi koito jiveiat nabliso ili imat jelanie i vasmojnost  v burgas ot varna i oblasta v varna i taka natatak.togava imame pove4e sans da se saposnaeme,e ne sas vsi4ki no vse pak niakakav sans.mnogo e slojno patuvaneto s malki deza.
as jiveia nabliso do burgas i s goliamo udovolstvie bih se sresnala s tesi koito imat vasmojnost i jelanie.
moje da si ugovorime cresta v burgas kakvo ste kajite?

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
   ooooh! пак няма активност по темата,ама този път  Hug правя салатката , баниците,тортата,изстудявам ракийката  Party и който дойде-дойде-две-три семейства са сигурни...като най-малкият осиновен за сега ще ни припява на ухо  smile3541

# 7
  • Мнения: 441
Пак гласувам и пак чакам. Нямам търпение Party

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ами аз какво да кажа......Всички голям мерак имаха и като дойде време за срещата взеха да окапват един по един.Както и да е......На мен определено вече ми е неудобно заради Дидка защото се налага тя да ходи и резервира места и в крайна сметка срещата се отлага.
Живот и здраде другата седмица го удрям на лежане по-гръб под някоя дебела сянка в Арбанаси. Simple SmileДидка е обещала че ще наглежда сладурите ми,баща им също ще е там,тъй че.........Ехххххх почивка. Hug
За сега сигурните сме:
Дидка
Април
Сиска
Моя милост Simple Smile

И изненадата,малкото бебче. Simple SmileНе знам кое ще е малкото бебче,тръпна от очакване да разбера.Дидка не издава,ама ако мамата е от форума и не се е похвалила да носи голяма кутия със шоколадови бонбони и студена биричка Laughing да изкупи греха си,че не се е похвалила. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 263
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ииии момичета много добре е, че сте решили да се съберете!!!
Виртуална наздравица и от мен предварително!
Довечера пътувам към морето \ макар че в София е такъв потоп\ и най-вероятно на 09.09 още ще сме там, но ви желая весела среща и много хубави мигове заедно!

# 10
здравейте! радвам се , че срещата е отложена и потвърждавам новата дата за мен и моят син. ще се радвам най-сетне да се срещнем и очаквам потвърждение

# 11
  • Мнения: 441
sladyrana , колко е голям синът ти?

Lennyh , ще дойдеш сигурно на следващата среща, много искам да се запознаем Simple Smile

# 12
  • Мнения: 341
Ох прекрасно звучи!Момичета някой може ли да ми каже как ще е организацията,в смисъл ние ще сме 4-ма и сме от Пловдив,което означава че трябва да спим някъде.В общи линии много искам да дойдем,но ми трябват подробности.Благодаря ви предварително и дано се видим.

# 13
  • Мнения: 441
kremmy, виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54205.100

Дидка е написала  на последната страница условията

хайде, стягайте се Simple Smile

# 14
  • Мнения: 341
Вече сме се стегнали  Wink нашите сладури са на 5 и 6 години дано не вдигнем във въздуха Арбанаси  Grinning 90% идваме само трябва да се до уточним точно къде ще се срещнем.Вече нямам търпение наистина.

Общи условия

Активация на акаунт