Тъмни петна по лицето

  • 3 526
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Появиха ми се петна по лицето - по бузите и по носа, от слънцето. До сега не ми се беше случвало. С какво се мажете ? Махат ли се след като родите?

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В библиотеката на Красива мама има доста по въпроса

# 2
  • Мнения: 8 917
Появиха ми се петна по лицето - по бузите и по носа, от слънцето. До сега не ми се беше случвало. С какво се мажете ? Махат ли се след като родите?
Не знам дали си бременна, но ако си - като родиш, ще изчезнат. Ако са от нещо друго - избелващи кремове с краставица и т.н. Peace

# 3
това е от бременността при мене останаха но дано при теб да не останат.аз имах само на горната устна.

# 4
Купи си Авен, мисля че е френска козметика.Аз ползвам крема за лице, който е с най-висок защитен фактор понеже тези петна , които се появяват по време на бременността, от слънцето потъмняват още повече и после се изчистват много трудно. Ползвам го от нчалото на бременността , в момвнта съм в 8 месец и нямам нито едно петно на лицето, кожата ми е гладка и чиста. Кремът струва около 25 лева,но е доста икономичен аз го ползвам вече 7 месеца.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 199
И при мен се появиха...
Хем се мажа с какви ли не козметики с високи защини фактори  Sad
Не помага. Явно си е от бременността и определено слънцето е виновно!
Най-много се виждат над горната ми устна. Иначе си ги имам и по цялото лице, някъде са и под формата на лунички. Някои казват, че след раждането изчезвали, други казват че си оставали за цял живот. Много се надявам при мен да се заличат в последствие... Ако не, ще прибегна до козметични кремове и разни други методи за избелване, незнам още, не ми се мисли сега. Най-важното за в момента е бебо да се роди жив и здрав, а после ще помислим и за разкрасяването  Wink   Нали така?  Wink

# 6
  • Мнения: 742
Появиха ми се петна по лицето - по бузите и по носа, от слънцето. До сега не ми се беше случвало. С какво се мажете ? Махат ли се след като родите?
Вероятно ще си имате момиченце Grinning
Спокойно - махат се след като родиш - майка ми препоръча крем Лимон /обикновен - български/ - и вече нямам петна.
Леко бременеене!  smile3525

# 7
  • Мнения: 3 537
това е от бременността при мене останаха но дано при теб да не останат.аз имах само на горната устна.
И аз така. #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
 С първата бременност имах порцеланова кожа на лицето. И при втората беше така до 8-мия месец. Един ден се събудих и си имах "десен мустак"(тъмно петно на горната устна изглеждащо точно като мустак #Cussing out). Като родих изчезна и аз се успокоих, до следващото лято - пак се появи. Сега пак ми се появи, а вече са минали три години. Зимата изчезва. Моята кума каза, че при нея така родилните петна си ги е "влачила" 5-6 год. след раждане.
В интерес на истината не съм го мазала с нищо, защото все си мисля, че като изчезне няма да се появи пак, а то ме изненадва.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 361
Появиха ми се петна по лицето - по бузите и по носа, от слънцето. До сега не ми се беше случвало. С какво се мажете ? Махат ли се след като родите?
Не знам дали си бременна, но ако си - като родиш, ще изчезнат. Ако са от нещо друго - избелващи кремове с краставица и т.н. Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 3 334
аз също по време на бременността имах петна по носа и над горната устна,но се заличиха след раждането!

# 11
  • Мнения: 178
Ох! И аз си имам петна.Ще видим като родя какво ще стане...

# 12
  • Мнения: 492
Появиха ми се петна по лицето - по бузите и по носа, от слънцето. До сега не ми се беше случвало. С какво се мажете ? Махат ли се след като родите?
Предполагам, че си бременна, щом питаш изчезват ли след раждане.Ако е така, петната са ти от бремеността, а не от слънцето.След като родиш с времето ще изчезнат.

# 13
  • Мнения: 1 949
Ох! И аз си имам петна.Ще видим като родя какво ще стане...

Аз още си нося едно за спомен на носа. Дано да изчезне след като спра да кърмя  Praynig Другите изчезнаха след раждането. Ако това последното не се махне с времето май ще ходя на лекар  Close

# 14
  • Мнения: 299
И аз имах петна, появиха ми се в 5-ия месец и всички ми казваха- ах, момиченце ще е. Нокяи даже се шегуваха, че съм била на море.
Да, ама не- роди се момченце, а петната ми изчезнаха точно 1 месец след раждането, така че....спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт