Препоръчайте ми памперс гащи

  • 577
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 919
Препоръчайте ми памперс гащи. Има ли марка под 50 ст на бройка.
Сега ползваме Либеро от 10 до 13 кг май беше.

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Аз съм купувала гащи подобни на тези на Памперс и много по-евтини /около 30 ст./, но  Либеро според мен са най здрави и удобни. Другите стават твърди като камък като се напоят, а и лесно се късат.

# 2
  • Мнения: 5 255
Ползвали сме на Памперс и на Либеро, като вторите за мен са по-добрите  Grinning

# 3
  • Мнения: 6 243
Аз съм много доволна от тези на Хъгис, но те са над 50 ст./бр.
Вземала съм насимни някакви на ниска цена, но бяха отвратителни и не повторих.

# 4
  • Мнения: 8 505
От Либеро съм най-доволна.Всъщност освен тях съм купувала само на Памперс-смятам,че са страшно неподходящо за сезона-много са дебели,особено външният слой.Освен това ластик имат колкото да не е без хич.

# 5
  • Мнения: 64
тези на хъджис ми ги хвали много една моя приятелка! Има ги в Метро!

# 6
  • Мнения: 6 243
тези на хъджис ми ги хвали много една моя приятелка! Има ги в Метро!
Наистина ги има в Метро - два размера са и са различни за момченца и за момиченца. Разликата е в картинките. Женските са в розово, с рисунки на Синдърела на Дисни. В момента са с подарък - надуваем пояс или ръкавели. Другата бъзикня са малките сърчица отпред, които избледняват, ако детето пишне и така майката разбира дали памперсът е сух или вече е изтървало кранчето.

И само за точност. Името на пелените идва от англ. "to hug, a hug" - прегръщам, гушкам или съществителното - прегръдка, гушкане... Оттам се произнася "Хъгис" - т.е. нещо, което е като нежна прегръдка. Не знам защо е добило популярност като хъджис, но противоречи на правилата. А освен това съм била във Вебикобритания на гости на майка с бебе, която точо такива ползваше и със сигурност им викаше "хъгис" Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
По хубави от Либеро не съм ползвала,по-евтините са по-твърди между крачетата и мисля че не е удобно на дечко,Памперс нямат ластик и се свличат,Хъджис са хубави ,но май са по скъпи от Либеро

# 8
  • Мнения: 439
Либеро са най-удобни за бебчо. Моята племеничка спинка с такива

# 9
  • Мнения: 643
И аз ползвам Леберо, много са хубави. Другите които мога да ти препоръчам са Ъп и Гоу, те са точна имитация на ЛИберото,разликата е само в картинката на гащата, иначе са абсолютно същите, има ги сам в един размер 10 - 14 кг, и затова вече не ги ползвам. Разликата им с либерото с този размер е 10 ст. Тук при нас са 45 ст. Ако си намериш такива пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт