с какво отопляате стаята на бебето?

  • 1 447
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте мами.
Имаме локално парно в апартамента, но го включваме вдва януари. През другото време се топлим с климатици. Сега се чудя за стаята за бебето с какво да се топлим - дали с конвекторен радиатор или климатик? Бебето ще се роди в края на октомври и трябва да му е топло.
Дайте мнения и препоръки за марки.

# 1
  • Мнения: 1 165
И ние се отопляваме с климатик.Ако има нужда ще купим и печка допълнително или от тези малките радиаторчета.Със сигурност в стаята,където е бебето не може с уред,който изсушава въздуха или в противен случай е добре да се купят от специалните овлажнители за въздух.Има ги в ел.магазин-http://shop.danet.bg/index.php?cPath=91_93

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Отопляваме с с парно, но ако е студено в стаята пускаме или радиатор или вентилаторна печка.
Мисля, че ако климатикът не е непосредствено близо до бебчо, проблем няма да има. Peace

# 3
  • Мнения: 64
с маслен радиатор  Peace. Аз не мисля, че е добре за бебето да се пускат климатици и духалки- много изсушават въздуха, а и самата топлина, която отделят не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 1 353
с климатк

# 5
  • Мнения: 1 040
И ние се отопляваме с климатик - що се отнася до изсушаването на въздуха може да се купи овлажнител или по-честичко да се проветрява стаята - нищо че зимата е  студено - свежият въздух е много важен за бебчето Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 407
И ние отопляваме стаята на детето с климатик  Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
Климатик/парно/вентилаторна печка - нямаше проблем Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Климатик Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
климатик и за бързо затопляне при къпане вентилаторна печка

# 10
  • Мнения: 1 416
Досега отоплявахме с парно. Вече сме в нова квартира и тази зима май ще разчитаме на климатик...   Peace

# 11
  • Мнения: 321
с климатик и сме доволни дори и в най- големите януарски студове

# 12
  • Мнения: 2 266
с парно

# 13
  • Мнения: 1 448
Зиме, лято - на климатик  Peace

# 14
  • Мнения: 2 407
Радиатор Теси.

Общи условия

Активация на акаунт