видове епилатори

  • 1 482
  • 1
  •   1
Отговори
Ползвали ли сте епилатор от по-новите модели, които имат приставка за интимни части, също и за лице? Аз имам стар модел на Браун, който ползвам успешно от 7 години, но от няколко седмици вече "сдаде багажа". Чудя се дали да си купя по-скъп модел (над 100лв.), за да мога да ползвам и горепосочените приставки. Въпросът ми към тези мами, които имат такъв е: Помагат ли наистина тези обезболяващи и масажиращи екстри на тези епилатори? Можете ли да ми препоръчате някакъв модел от който се доволни и използвате за обезкосмяване не само на краката?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 693
от доста години ползвам епилатор преди бях с браун сега съм с обикновен модел на philips с 1 скорост даже но ми върши прекрасна работа ползвам го за цели крака и мишници за подмишниците - болеше ме само първите няколко(5-6) пъти(още бях със стария) ако не издържаш направи първо кола маска и още докато са малко ползвай редовно епилатор после почват да растът неравномерно и са по-малко и вече не ме боли а ги махам 1 път в седмицата за триъгълника предпочитам кола маска не заради болката и там се свиква но много почват да ми растат подкожно и с кола маска съм по-доволна за обезболяване можеш предварително да натриеш мястото с лед и после хуаво да подсушиш така че всичките тези "екстри" ми се струват само начин да направят нещо различно което да вдигне цената единственото което ти препоръчвам е да има лампичка(на браун май имаше такъв модел) на самия епилатор особенно сега когато са ми по-малко и по-тънки с тази лампичка се виждат много добре на сестра ми е такъв аз още не съм си взела но следващия ще е такъв пробвах го и е доста удобно

Общи условия

Активация на акаунт