допустимо ли е бежов панталон с бели обувки

  • 3 285
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 506
Всъщност обувките са леко кремави, но толкова леко, че изглеждат по-скоро бели. Става въпрос за бизнес среща.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Ако и нагоре си в светли цветове става.
На бизнес среща никой няма да гледа нюансите в цветовете на облеклото ти.

Миналата вечре излязох с бял панталон и бежови обувки, бежово яке, бяла чанта и бледорозова блуза.  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 35 918
Ако цветът на обувките го има и някъде другаде по теб е добре - чанта, шал, блуза  и т.н
Ако блузата е по-тъмна от панталона - мисля, че няма да стои добре.
Тъмните обувки са по-делови, по-стилни, светлите са закачливи, секси ...

# 3
  • Мнения: 3 506
Karen, дано да си права, че иначе трябва да минавам на варианта черен панталон-черни обувки, а в тази жега...................

Denid_d, проблемът е, че тъмни обувки имам само черни и тъмно-червени (и то лачени), все ми се струва, че това е по-лошият вариант с бежов панталон и светла риза. Или бъркам?

# 4
  • Мнения: 235
 Аз бих сложила бели обувки само ако блузата ми е бяла както и колана, и чантата.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Зависи и от дрехата, и от случая, и от това как се чувстваш поради този факт. С бяла горна част или бели аксесоари си е допустимо, защо не.

# 6
  • Мнения: 6 617
Зависи от чантата аксесоарите и блузата

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
чувала съм, че вече не е валидно правилото обувките и чантата да са в един цвят newsm78.
на мен ми допада да се обличам "шахматно": розова чанта и пола / панталон и друг цвят обувки и блуза /на пример сини или на цветя, просто имам такива комбинации и така ги съчетавам. абсурд е да намеря чанта в същия десен с "цветистите" чехли Rolling Eyes/

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
аз пък имам друг проблем. Имам розово лилави ботуши /нещо като пепел от рози/ и две палта в сходни нюанси, но пък като се съблека и се чувствам ужасно "смешна в краката" Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 35 918
чувала съм, че вече не е валидно правилото обувките и чантата да са в един цвят newsm78.
на мен ми допада да се обличам "шахматно": розова чанта и пола / панталон и друг цвят обувки и блуза /на пример сини или на цветя, просто имам такива комбинации и така ги съчетавам. абсурд е да намеря чанта в същия десен с "цветистите" чехли Rolling Eyes/
Да не е валидно вече - еднакви чанта и обувки, но пък е много по лесно сега да изглеждаме смешни с тази свобода при избор на аксесори - например обувки с камъни и мъниста и  обемна чанта с капси и вериги.../само пример/ Wink

# 10
  • Мнения: 2 897
Ако цветът на обувките го има и някъде другаде по теб е добре - чанта, шал, блуза  и т.н

Подкрепям PeaceДори шалче в този цвят ще ти свърши работа,но все пак е най-добре според мен е да си с чанта,която е същия цвят.

# 11
  • Мнения: 5 103
Зависи от чантата аксесоарите и блузата
Peace

# 12
  • Мнения: 305
Ако искаш да бъда директна-БЕЛИТЕ обувки с токчета са много демоде,според мен черното е перфектния вариант.И умната на срещата!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Светъл панталон с черни обувки?  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 080
Като цветово съчетае звучи гадно,но пък всичко е според зависи. Без да се видят точно за какви обувки и какъв панталон става въпрос няма как да се прецени. Peace

Общи условия

Активация на акаунт