за комплекта за изписване

  • 1 495
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Терминът ми е 10.12.2006.За мнозина е рано да се купува това-онова,но аз не съм от тях-не съм суеверна въобще и обичам да съм готова отдалеч.Та въпросът ми е към мами на зимни бебчета-според вас кои комплекти за изписване са най-удачни:тези от плюш, от полар или да са памучни с ватичка(става въпрос за пелената)?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 495
памучни с ватичка

# 2
  • Мнения: 1 544
определено ПАМУЧНИ  Peace

# 3
  • Мнения: 1 043
Според мен бельото на бебчо задължително трябва да е памучно,а горните дрешки може и да са от полар или плюш  Peace Леко раждане   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 152
Днес си купих комплекта за изписване. На него пише 100% памук. Много е мекичък и нежен. Имаше и други на половината на цената на моя, но не бяха хубава материя...

Така че и аз мисля памук с вата, понеже ще е студено декември Peace

# 5
  • Мнения: 193
Определено памучно, щом е зимата - и ватичка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 140
И трите стават, от която ти хареса най много от нея купувай.
Успех.

# 7
  • Мнения: 4 629
не ги знам точно тези комплекти, за които пишеш, но според мен памучната материя е най подходяща за бебет. другите не са толкова нежни, а и са доста дебели - претоплянето на бебето е много опасно

# 8
  • София
  • Мнения: 3 659
Аз родих на 10.12. но 2004 г. Комплекта сама си го окомплектовах. Боди с дълъг ръкав, памучен гащиризон, плюшен ватиран космонафт с качулка и плюшено ватирано одеалце.

# 9
  • София
  • Мнения: 100
Памучен, леко раждане Peace

# 10
  • Мнения: 216
Памучен - и аз бих се спряла на него Peace.
Няма нищо по-практично от естествените материи  Heart Eyes.

# 11
  • Мнения: 417
и моят термин е на 8.12.2006 Laughing

# 12
  • Мнения: 5 255
Разгледай тук, може да си харесаш или да вземеш идея за комплект  Wink
Относно пелената - памучна  Grinning
Късмет   bouquet

# 13
  • Мнения: 8 917
Peace ЗА!
Както и това, че самата ти може да си комбинираш костюмчето с което искаш да ти изпишат детенцето Peace

# 14
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Памучен с вата newsm10

Общи условия

Активация на акаунт