Каква да е нощницата за родилното???

  • 5 960
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 693
Каква нощница е най-удобна за родилиното посъветваха ме да си взема 2 каква да е тази за раждането и каква да и тази за престоя в родилното след раждането по-къса по-дългас копчета отгоре или ...  newsm78


# 1
  • Мнения: 111
Да ти кажа честно и аз това се чудех.На мен ми казаха,че е най-добре да е с копчета

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 227
За раждането няма никакво значение каква ще е, така или иначе после няма да я облечеш. За престоя в болницата е добре да е с копчета и то по-надълбоко, за да ти е по-лесно при кърменето. Дали ще е дълга или къса ти си решаваш.

# 3
  • Мнения: 5 103
Ярко червена и секси, докторите ще ти обръщат много внимание.
Майтап де. Joy
Аз си взех 3 обикновени, който хвърлих после, защото ме беше гнус да си ги взема, а болнични не нося Naughty
То като се замисля май всичко хвърлих, което ми навяваше на болницата.

# 4
  • Мнения: 2 956
Някаква широчка да ти е удобна и задължително с копчета отпред,за да ти е по-лесно при кърменето.За дължината-ти се решаваш.Леко раждане;)

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Някаква широчка да ти е удобна и задължително с копчета отпред,за да ти е по-лесно при кърменето.За дължината-ти се решаваш.Леко раждане;)
Peace И леко раждане

# 6
  • Мнения: 1 029
За престоя в болницата е добре да е с копчета и то по-надълбоко, за да ти е по-лесно при кърменето. Дали ще е дълга или къса ти си решаваш.
Peace
И аз така мисля, въпреки че може би в болницата ти дават техни. Поне там, където аз раждах даваха съвсем прилични и почни нови нощници, но и никой не възрази да си носим собствени.

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Някаква широчка да ти е удобна и задължително с копчета отпред,за да ти е по-лесно при кърменето.За дължината-ти се решаваш.Леко раждане;)

Важното е да има голямо деколте, че да е лесно с кърменето. Освен това аз имах 3, просто защото през лятото много се поти човек, задушно беше в болницата и да имам за подмяна. А и случва се да се нацапа човек, така че по добре е да имаш удобство. Аз си бях взела и пижамка, с нея ходех вечер, по удобно ми беше.

# 8
  • Мнения: 1 448
Първоначално бях с такава дълга като рокля, после ходих с пижама от две части, беше ми по-удобно. Задължително с копчета, заради кърменето!!!!

# 9
  • Мнения: 731
От лекцията в "Света София" освен за нощница с дълбоко деколте си спомням още, че трябва да бъде с къси или широки ръкави, които лесно се повдигат нагоре, ако се наложат системи, а също, че нощницата трябва да бъде от достатъчно здрава материя, за да може родилката да бъде вдигана/носена в нея, ако се наложи  Crazy

# 10
  • Мнения: 193
Вземи си няколко (2-3) нощници, че като се изцапат да имаш за подмяна. И задължително с дълбоко деколте с копчета, да ти е удобно като кърмиш. По широчка да е, за дължината - както си прецениш. За самото раждане няма никакво значение с каква нощница си, така или инъче това ще е последната ти грижа тогава Simple Smile
Леко раждане!

# 11
  • Мнения: 193
За след раждането ти трябва с копчета! Макар че, там би трябвало да дават!

# 12
  • Мнения: 7 474
На мен в болницата не ми дадоха да облека нищо мое  Crossing Arms

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Попитай в болницата, в която ще раждаш, защото някъде не дават да си обличаш твои дрехи. За самата нощница останалите са те посъветвали изчерпателно. Само да добавя - да е някаква лека материя, да не ти е горещо.
Леко раждане!

# 14
  • Мнения: 1 146
Разпитай първо дали в болницата, в която си решила да раждаш, позволяват да носим твоя си нощница. При мен не можеше и ми дадоха от там. Иначе ако може вземи дълга и с копчета - много по-удобно е. И ръкавите наистина трябва да са по-широчки.
Успех и леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт