срам ме е, но ПАК ВИ МОЛЯ :-) - този път по въпрос за гърнета

  • 706
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Много ме е срам, но пак ще ви помоля.
В бебешкия дом Св.Параскева имат 5-6 гърнета и те са спукани и бебоците си драскат дупетата. Дали някоя от вас има гърненце, което не ползва ве4е и би го подарила на децата???
БЛАГОДАРЯ ВИ!! Hug Hug Hug

(трябват 20 гърнета Luluto е обещала 2- значи се търсят още 18)

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, защо те е срам, моля ти се?

Гърне нямам, но мога да купя. А ако не мога да купя /поради липса на време, а не на желание/ мога ли да дам на някой съответната сума и да се купят гърнета и да се занесат?

Желание не ми липсва, но време... Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 2 210
Е, защо те е срам, моля ти се?

Гърне нямам, но мога да купя. А ако не мога да купя /поради липса на време, а не на желание/ мога ли да дам на някой съответната сума и да се купят гърнета и да се занесат?

Желание не ми липсва, но време... Sad
Може разбира се, но аз все си мисля, 4е има ве4е "големи дами и господа" , чийто майчета с радост ще дадат гърненцата им Wink

# 3
  • Мнения: 811
аз имам едно

# 4
  • Мнения: 5 228
И от мен едно. Имам и още едно, което е имало честта да бъде ползвано от мен като малка, но то е много малко и изглежда неудобно, но ако става, давам и него.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 210
Супер сте! Пускам си на ЛС телефоните да видим как да ги взема.

# 6
  • Мнения: 2 353
  И ние ще ти дадем розовото си гърне след седмица, защото ни предстоят "градински" изследвания Mr. Green
  Няма от какво да те е срам, аз ползвам гърне и досега Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 210
  И ние ще ти дадем розовото си гърне след седмица, защото ни предстоят "градински" изследвания Mr. Green
  Няма от какво да те е срам, аз ползвам гърне и досега Joy
Евче   bouquet  bouquet !

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
И аз мога да купя 1-2 гърнета Simple Smile
Нашето не мога да го дам, защото Гого още даже не се е научил да го ползва. От баткото нямам, защото го продъни преди доста време Simple Smile
Еми, пусни и на мен ЛС, как и кога да стане Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 2 210
Desi2, ЕлиТ, reflex, Пеперуна, Арлина  Hug Hug Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!! Hug Hug Hug
Радвам се, че ви познавам. С ваша помощ (и малко моя Embarassed) събрахме 14 гърненца, Дамаянти и люлинските мами са купили десет, така, 4е даже им осигуряваме "резерви" Heart Eyes Heart Eyes
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!!!!
Ако искате да видите част от дечицата- ето снимки от днес, заведохме ги в клуб БЪНИ (Миленка благодаря за всичко, вие сте чудесни и се радвам, 4е ви познавам), които ни посрещнаха абсолютно безвъзмездно, осигуриха щастие, игри и лакомства за децата. Заведете децата си там-няма да съжалявате (www.bunny-bg.com)
ЕТо и снимките на сладурковците:
http://community.webshots.com/album/553263639aFbazo

П.С. Последните изречения са ОФФ, но имах нужда да ги споделя с хора като вас  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 214
Имам два които въобще не ми трябват.
Дай тел когато идвам в София да ти се обадя да ги предам.

# 11
  • Мнения: 2 214
Видях че вече сте събрали  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 210
Видях че вече сте събрали  bouquet

Адашчето  еголямо сладурче Wink
Благодаря ти  bouquet, ако не са ти нужни можеш да пишеш на пловдивските мами в благотворителност- може там да имат нужда...
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт