Моливи за устни

  • 908
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Ползвате ли моливи за устни?Ако да, какви?От кои сте доволни?
Аз лично ползвам и имам на Essence, Rimmel, Bourjois, Seventeen и Brooklin


# 1
  • Мнения: 1 243
Един колега с познат на митницата ми даде наскоро да си избера няколко молива за устни Simple SmileSimple Smile Явно контрабанда...Аз си взех един италиански-не знам на коя фирма, и един на FlorMar, който страшно много ми харесва.По принцип не ползвам моливи за устни,но този специално с голям кеф си го клепам... Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 1 205
Най-обикновен голдън роуз. В същност защо са тези статистики Mr. Green поне анкета да имаше.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 812
Да, ползвам моливи за устни, но не държа на марката. Имала съм какво ли не: Кристиян Диор, Севънтийн, Максфактор, Голденроуз, Пупа, Чифели, Есте Лодер и т.н - стига да мога да  открия цветът който търся.
Кой най-много ми е харесвал - незнам , всички които съм ползвала.

# 5
  • Мнения: 7 186
Севънтийн ползвам, много са добри.

# 6
  • Мнения: 1 809
За устни ползвам Мiss Claire,а за очи /черен/ FlorMar,много съм доволна.Ползвала съм различни марки-скъпи и евтитни,но тези за ми фаворитите сега-хубави и на приемлива цена Peace

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
аз най-често импала Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 713
Моите са доста разнообразни, изобщо не държа на марка.

# 9
  • Мнения: 3 376
И аз съм ползвала какви ли не,но се убедих,че марката не е гаранция за качество.Най-доволна бях от Estee Lauder и една марка,която не е много известна,купувах си ги от Щатите,за съжаление тук не съм срещала...Sporty или нещо такова... newsm78

# 10
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Избирам ги повече по цвят, не държа толкова на фирмата.
Но май, напоследък, са демоде.  newsm78

# 11
  • Мнения: 231
и една марка,която не е много известна,купувах си ги от Щатите,за съжаление тук не съм срещала...Sporty или нещо такова... newsm78
Miss Sporty може би?

По темата - напоследък все по-рядко слагам молив, но иначе използвам на Bourjois, най-вече заради цвета, но и другите му качества ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт