за шишетата

  • 1 262
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
искам да попитам отново нещо:дали могат в първите месеци на бебчо да се използват за вода съвместно шишенца на две различни марки(Chicco и Avent да речем)?нямя проблеми предполагам  newsm78 или все пак е по-добре да са от един вид

# 1
  • Мнения: 111
Мисля,че няма никакъв проблем, ако бебчо няма предпочитания повече към единия вид. Joy

# 2
  • Мнения: 495
за бибероните знам, че по принцип свикват с един вид - имам предвид силиконов или каучуков, поради различната твърдост....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 576
Стига мъника да няма нищо против не виждам проблем. Малката пиеше мляко в Авент, а вода в Чико. При това бибите бяха различни, сиреч силиконова и каучукова.

# 4
  • Мнения: 649
при нас шишетата също са различни- на Авент и Нук, но бибероните са само на Нук силиконови. Тези на Авент (или други..) въобще не ги иска, плюе и плаче..
Пробвай, то бебето ще си покаже  Hug малки са, но почти винаги с предпочитания   Joy

# 5
  • Мнения: 962
Ние пием мляко в шише на Чико,а вода-Бертони  Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Никакъв проблем Peace

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Може, смених почти всичко марки докато нацеля правилния биберон.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 230
Ние пием мляко в Чико с каучукова биба, а чайче с Авент със силиконова. Има каучукова залагалка на НУК, която много си обича и  силиконови на Авент.

# 9
  • Мнения: 1 165
Аз карам с всички възможни шишета,които са на пазара.Бебчо ще ти покаже кои му харесват най-много.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз също имам само 2 шишета и то на различни фирми. Залъгалките ни са 4, коренно различни. Нямаме проблеми засега.

# 11
  • Мнения: 748
няма проблем Peace

# 12
  • Мнения: 64
Ние пием мляко в Чико с каучукова биба, а чайче с Авент със силиконова. Има каучукова залагалка на НУК, която много си обича и  силиконови на Авент.
едно към едно сме и ние  Peace

# 13
  • Мнения: 992
шишетата ми винаги са били от различни марки и няма никакъв проблем  Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
всичките ни шишета са различни/4/

Общи условия

Активация на акаунт