Каква е храната в яслата ?

  • 1 986
  • 49
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Записах Иван на ясла, но още се чудя дали да ходи или не. Приема е септември, а аз съм доста притеснена  ooooh!

От една страна боледуването, от друга страна храната която предлагат там дали е на големи парчета  newsm78. Иван все още не се е научил да дъвчи добре и се дави от големи парчета.

Имали мами и на други деца, които са дали детето на ясла, а то все още не дъвчи добре ?

Лелите ли ги хранят или ги оставят сами да се хранят. Ще съм благодарна на всеки отговор от ваша страна   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 750
Не знам каква е храната с точност, но Юрий тръгна на ясла на 10 месеца и ми казаха, че ако искам може да му я пасират - не се налагаше в нашия случай, но щом  10мес бебе може да я яде, значи и синът ти нй-вероятно няма да има проблеми.
Успех!

# 2
  • Мнения: 8 505
doniboni ,ти беше записала Иван на кухня,нали?Близо до нас има една ясла,която предоставя и кухня,т.е. храната е еднаква.Мисля,че няма за какво да се притесняваш Peace

# 3
  • Мнения: 137
Здравей ние също сме на ясла на нашата ясла сами ги карат да се хранят това го видях със собствените си очи,но незнам сега при вас как щте е.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
reflex, да, Иван от 8-9 месечен е на кухня, обаче когато дават картофена манджа, картофите ги намачквам, че се задавя. Иначе наскоро се научи да здъвква, но често и се задавя, защото не е здъвкал добре. Ако им дават парченца ябълка примерно 100% ще се задави  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 537
Те сигурно и на яслата ще им намачкват картофчетата. newsm78Ние тръгваме на 28 и ще ти кажа тогава. Laughing

# 6
  • Мнения: 8 505
Те сигурно и на яслата ще им намачкват картофчетата. newsm78Ние тръгваме на 28 и ще ти кажа тогава. Laughing

О,да!Няма да го оставят гладно детето,само ги предупреди още в началото.И им помагат да се хранят,ако не могат сами.

# 7
  • Мнения: 7 375
Здравей ние също сме на ясла на нашата ясла сами ги карат да се хранят това го видях със собствените си очи,но незнам сега при вас как щте е.
  По точно не ги карат сами,а ги учат да се хранят.Ако не могат сами ги хранят,но им изграждат и начални умения за хранене сам.И това на по-големите дечица,а най-малките под годинка и половина ги хранят.
               Храната е пригодена за тяхната възраст и няма големи парчета,както и месото е кайма , пилето е накълцано ситно.

# 8
  • Мнения: 3 537
Ами моята не обича намачкани картофи и накълцано месо или какво да е друго.И на малките и на големите ли е еднакво приготвена храната?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравей!
Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Още първия ден като заведеш детето на ясла г-жата ще те попита за всичко специфично около твоето детенце - как се храни, има ли алергии към храни и лекарства, за спане, за акане и пишане.... Така, че ще и обясниш за притесненията си. Те са с голям опит и много дечица са отгледали, така, че ще се справят и с твоето дете.   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Мога да ти кажа за яслата, в която тръгва Пепи - храната е същата като тази в Детската кухня, т.е няма големи парчета.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мога да ти кажа за яслата, в която тръгва Пепи - храната е същата като тази в Детската кухня, т.е няма големи парчета.


Здравей!
Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Още първия ден като заведеш детето на ясла г-жата ще те попита за всичко специфично около твоето детенце - как се храни, има ли алергии към храни и лекарства, за спане, за акане и пишане.... Така, че ще и обясниш за притесненията си. Те са с голям опит и много дечица са отгледали, така, че ще се справят и с твоето дете.   bouquet



Тези постинги определено ме успокоиха   bouquet

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А какво е работното време на яслите  Blush

# 13
  • Мнения: 3 537
На нашата пише от 7сутринта  до 7вечерта.

# 14
  • Мнения: 1 327
мойта щерка е на ясла от 2 седмици. Сборна група са, тъй като е лято.. Помагат и да се храни, но ме ужаси факта, че днес сутринта са и давали филия със салам, а за следобеда бяха приготвили филия със сладко  Confused така че освен за начина на хранене говори и за вида и..

Общи условия

Активация на акаунт