ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО ЗА НАТУРАЛНО ЛЕ4ЕБНАТА КОЗМЕТИКА

  • 3 965
  • 19
  •   1
Отговори
САВСЕМ СКОРО МИ ОТКРИХА АЛЕРГИЯ КЬМ КОЗМЕТИ4НИ ПРОДУКТИ А АЗ СЕ 4УДЕХ ЗА6ТО СЛЕД КАТО СЕ НАМАЖА ДОРИ И С КРЕМОВЕ НА НИВЕА,ГАРНИЕР....МИ СЕ ЗА4ЕРВЯВАШЕ КОЖАТА А ОТ ВИШИ НЕ НО ВИШИ Е АДСКИ СКЬПА КОЗМЕТИКА А И СКАЛПА НА КОСАТА СТАВАШЕ 4ЕРВЕН ДОРИ И ОТ ШВАРЦКОПФ И МЕ САРБЕШЕ СЕГА ПОЛЗВАМ БИЛКОВИ НАТУРАЛНИ МАСКИ ОТ ИТАЛИАНСКА ФИРМА CОSМОFАRМА И СЬМ СУПЕР ДОВОЛНА КАЖЕТЕ МИ ВАШИЯ ОПИТ ЩТЕ СЬМ ВИ МН БЛАГОДАРНА Joy

# 1
Моята кожа е чувствителна и не всичко ми понася.Купувах си редовно кремчета и маски от другериите,те са изцяло на билкова основа и кожата ми се оправи.За голямо съжаление сега живея в малък град и няма от къде да си ги купя,но са страхотни.

# 2
В момента ползвам нощен крем за чувствителна кожа на http://www.apotheker-scheller.com/ и дневен билков на Хималая.Търся си билков шампоан,обаче засега не мога да си намеря  ooooh!

# 3
prfobwai na kosmofarma s 12 bilki e

# 4
  • Мнения: 668
В момента ползвам нощен крем за чувствителна кожа на http://www.apotheker-scheller.com/ и дневен билков на Хималая.Търся си билков шампоан,обаче засега не мога да си намеря  ooooh!

А къде се продава тази козметика,в аптеките ли?

# 5
Да,но не във всички аптеки,а може и по Интернет,някой писа за това.
Мишок,Космофарма БГ фирма ли е и къде се продава-в аптеките?

# 6
здравеите.не само в аптеките .фирмата е италианска а тук имат дистрибутор в пловдив му е седалишето фирмата се казва томис-рт ето емаила на които 6те ти пратят каталог tomisrt@abv.bg а ето ти и саита на италианската фирма но цените там са 10-торно по скапи ти не ги гледаи тях тук ж бг са супер евтини като балгарските по4ти са пиши на имеила на томисрт и те 6те ти пратят каталог с цени и продукти по имеил и мойеш да си порачаш доставят го по спидъ аз така наПРАВИХ И САМ МН ДОВОЛНА.ДАНО ДА САМ ТИ ОТ ПОЛЗА ПАК АКО САМ 6ТЕ ПОЧЕРПИШ Joy baby_neutral Laughing  bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 6 155
Тази тема ми звучи като реклама  Tired

# 9
gluposti az rabotq w zastrahowatelna agenciq n prosto sam o4arowana ot kozmetikata na tazi firma.6to kato polzwame ne6to hubawo da ne raskajem i na drugite nima ima ne6to lo6o men mi e pisnalo ot razni menteta i sega kato sre6nah ne6to naistina hubWO SE ISKEFIH.

# 10
kade q prodawat taq kozmetika 4e celiq skalp mi se ispri6til Cry Cry

# 11
  • Мнения: 25
скъпа ли е тази фирма че и аз имам този проблем newsm78

# 12
  • Мнения: 3 164
Тази тема ми звучи като реклама  Tired

точно това и аз щях да пиша Peace вече втора тема на 1-ва стр. за тази козметика Thinking

# 13
  • Мнения: 25
be reklama ne reklama men me interesuva 6toto kvoto i da polzvam vsi4ko me sarbi i mi se 6te da q opitam taq firma

# 14
  • Мнения: 103
Чиста реклама си е Naughty
Аз вече писах в една тема за косопада,че тази девойка Mi6ok  и още една,само дебнат да има тема за коси и айдеееее веднага пишат за тази Cosmofarma.Как пък не драснаха някой друг ред по друга тема newsm78 И някак си ,така се изказват... Rolling Eyes
И уж темата е :"Знаете ли нещо за ле4ебна козметика?" и хоп след 2 постинга и -Ползвайте Cosmofarma,eeee така,че няма какво да не ни заблуждавате,4е не е реклама,а и никой друг не я е ползвал,от никой друг няма отзиви newsm78

Общи условия

Активация на акаунт