kola pod naem v BG

  • 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Zdraveite,

Izvinyavam se che pisha na latinica, no njamam BG phonetic, nito klaviatura na kirilica.

Iskam da popitam dali nyakoi ima vpechatleniya ot vzimane na kola pod naem v BG (Sofia). Chudim se dali da se drankame po patishtata s 4-mesechen bebo s kola ili da si hodim sas samolet, a v BG da si vzemem.

Predvaritelno blagodarya za komentari otnosno otkade, za kolko, kakvi usloviya (ili trikove na drebno, vseki pat kato si hodim ima po neshto takova). Malko sam stresnata vse oshte da polzvam kreditna karta, no ot druga strana predpolagam che e ok osobeno s golemite kompanii.

Pozdravi!

# 1
  • Мнения: 53
Loreley, идвайте с колата само, ако имате застраховка "кражба", която важи на територията на БГ.

За рентакар в София не мога да кажа нищо от личен опит, но понеже мислех, че ще ми се наложи да наемам кола през следващите дни, се поразтърсих из форумите за мнения и съвети. В крайна сметка запомних, че трябва да се внимава от коя фирма се взима кола (така и не разбрах от коя е желателно и от коя не  Simple Smile) и трябва да се внимава дали състоянието на колата е описано подробно в приемо-предавателен протокол. Защото ако нямало такъв или не бил добре направен, имало случаи когато при връщането на колата от фирмата заявяват, че липсва някакъв елемент от интериора (който го е нямало и когато са я давали) и не ти връщат част от депозита.

# 2
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Mersi za otgovora!

Nashata kola ima Casco, koeto vazhi v BG, ne dai si Bozhe da ni se nalozhi da go izpolzvame. Veche sme idvali s neja vednazh v BG, ama tai kato e savsem nova ot magazina, goljamo treperene pada dazhe i pri polozhenie che vinagi e na platen parking. Abe ne che e njakakva S-klasa, ama znam che dzhambazite ne podbirat.

Shte se radvam i na drugi mnenie po vaprosa. Mersi za infoto za priemnija protokol.

Pozdravi!

# 3
  • Мнения: 2 567
Привет,
наскоро мернах подобна тема за рент а кар в БГ, ето ти линка, дано е от полза: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119470.0

Поздрави   bouquet

# 4
  • Мнения: 651
И аз се интересувам прегледах линковете и така като гледам най изгодно е от 15-29 дни, но имам един въпрос -
Дали е възможно да се наеме кола в София и да се остави във Варна да речем ако фирмата има офиси там  newsm78
Някой да го е правил и да знае дали  възможно?

Общи условия

Активация на акаунт