Проблем със спането-помощ

  • 785
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Моля дайте ми съвет не издържам вече newsm45 Първо,иска да го преспивам в количката,изпада в истерия като го сложа в кошарата.Скривала съм я няколко пъти и посинява от рев,не мога да го успокоя с часове.След като заспи го местя в кошарата и се започва през 15 минути рев за количката,а като го сложа в количката се почва рев да го люлея без да спирам.Това е така вече една година,какво да правя незнам,някой да е решил такъв проблем? newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Аха, почна да спи при нас на спалнята, докато не стана на 3 и не й купих един комплект спални чаршафи с Мечо Пух. Сега си иска само нейното легло. Simple Smile освен когато пак не изпита нужда от гушкане.

# 2
  • Мнения: 1 858
Значи детето ти е наоколо годинка. Ами ние проблема си го решихме като го взехме при нас. Колкото повече растеше, толкова по-тясно ни ставаше. Мъжа ми една вечер не издържа и от задната дъга страна на леглото изби всички решетки и вечер залепяхме неговото легло за нашето. Така детето си спеше на неговото легло но имаше и сигурността, че е до нас. Когато свалихме памперса (преди половин година) му обясних, че вече е батко и трябва да спи сам. Така си решихме проблема ние.
Пробвай да спи при вас, ако ви е тясно направете като нас (разбира се само ако детето така е по-спокойно).
Иначе имах приятелка чието дете дори и така си пищеше по цели нощи докато не стана на 3. За съжаление друг съвет не мога да ти дам.

# 3
  • Мнения: 420

Проблема е там,че не иска да спи другаде освен в количката и да го друсам

# 4
искренно ти съчуствам моя син е на две годинки и продължавада не спи нощно времепрез седмицата защото ходи на ясла ,но всъбота и неделя го оставям да не спи през деня докато не се омаломощи и вечерно време го оставям да постои по до късно и нямаме проблем със спането

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Уф, и ние имаме подобен проблем  Confused Заспива при мен на спалнята, местя я в нейното легло, но при първото размърдване се започва с ревовете  ooooh! В момента, в който я положа пак на спалнята, вече спи дълбоко. Но нямам сили по цяла нощ да я прехвърлям от едното легло на другото... и си спи при нас  Confused А вече започва да ни става тясно. Да не говорим, че работим по въпроса за друго бебе...

# 6
  • Мнения: 742
Ние спим двете на спалнята изгонихме тате  с постоянното въртене и ревовете нощем.Аз също не знам как ще я отуча Cry Cry Cry
  Освен като започне да разбира и нещо да се лъжем...
 

# 7
  • Мнения: 420
Предпочитам да спи при нас на спалнята ,от колкото да бутам количка цяла вечер,ръце не ми останаха и искам вече да спя

# 8
  • София
  • Мнения: 2 162
 Не му ли е тясно на твоето злато в количката?  Grinning Може би скоро самичък ще се откаже. Не се отказвай да му предлагаш друг вариант, но без да го насилваш. Слагай го до теб на леглото и пробвай с песнички или приказки (колко е голям?). Също можеш да го побутваш лекичко или ако си го гушнала да се поклащате.
Вероятно няма да стане отведнъж. Съжалявам, че си в такова положение. Sad

Общи условия

Активация на акаунт