я кажете колко кг. сте свалили?

  • 2 606
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Чета диети - всякакви! И ентусиасти да ги спазват! Кажете сега кой колко е отслабнал и от какво?
Почвам аз: след първото раждане свалих 10 кг. със зелен чай и пектин/че много се разхлабвам а и спомага за прочистване! Естествено и балансирано хранене- без хляб, повече салати и месце!Това за 3 м.
А сега започнах първо със Златно чудо 14 . Е свалих първите 3-4кг. за 10 дни, но пък такъв глад Sick Та го оставих. Купих си калорекс - ми такъв апети ми се отвори от него ooooh! Та минах на салати и баланс. хранене, смъкнах още някое клце, но имам още 4-5  Naughty

# 1
  • Мнения: 1 014
Свалих 8 кг. за 5 месеца, само с малко повече движение!

# 2
  • Мнения: 3 611
10 кг. с НВД zа 2 месеца, а после с много движение и никакво ограничаване на храната (както и сладкото) свалих още 5. Тъй че 15 кг съм надолу  Flutter


П.С. Момичета "3 по 53" къде сте?

# 3
  • Мнения: 2 897
Свалих 5килограма(петият е бонус)за 5-6 месеца без диета,с известно недоспиване и повече разходки с количката в северния парк Wink

# 4
  • Мнения: 490
10 кг за 2 дена -без диета!

# 5
  • Мнения: 2 609
8 за 1 месец, без сладко и тестено. Сега обаче пак съм   261uu ooooh!, а волята ми се е затрила някъде..... Rolling Eyes Embarassed

10 кг за 2 дена -без диета!
Ухааа #Crazy, как така бе newsm78

# 6
  • Мнения: 2 897
10 кг за 2 дена -без диета!

За два дена ShockedКак така,звучи ми невероятно Thinking

# 7
  • Мнения: 490
Невероятното си има име-нерви! Sick

# 8
  • Мнения: 1 014
10 кг за 2 дена -без диета!
Ще умреш бе жена! ShockedХоди ли да се прегледаш?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Оставете пухи-то, каза си жената, че от нерви е свалила. Точка.

Аз намалях с към 30кг с ВМ НВД. Имам още да свалям, но за тях ще приложа и активна йога.

# 10
  • Мнения: 511
Аз свалих 2 кг за няколко дни само с едно боледуване  Confused Иначе се чудя коя диета първо да изпробвам  Rolling Eyes Сега съм 52, но ми се иска да намалеят....да стискате палци  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 2 162
Първият път свалих за 6 месеца към 15 килограма, а до 10-я вече бях възстановила килограмите от преди да забременея. От 75 на 50. Без диети, но си гледах абсолютно сама детето.
Сега не съм свалила и едно кило- качих общо 18. Sad

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За 2 години-28 кг. Без диети, просто покрай малката. Повечето ги свалих през втората година, когато проходи Wink.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 97
За около 6 месеца-10 кг. без сладко ама никакво, ядене до 18.00 часа след това глад или студена вода Laughing, недоспиване и много ходене в парка с бебо. И така от 62 на 52 ама след това застой. Тея 48 май се оказаха мираж. Close

# 14
  • Мнения: 643
Ами първата година на малкия свалих 10 кг за около месец и половина без диети лятото, много разходки и много грижи и така.  Тази година с НВД свалих 3 кг за сватбата но я спазвах малко около 2 седмици, и последните два месеца още 5 кг. Пак без диети, значи общо за две години 18 кг. сега съм с 3 кг под теглото, което бях като забременях

Общи условия

Активация на акаунт