Ориенталски танци-мечтата ми

  • 896
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте:)))) от много малка си мечтая да ходя на курс по такива танци.ако знаете къде в софия има такава школа ще съм ви безкрайно благодарна:)

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не знам дали ще ти отговоря много точно на въпроса, но в Красива мама, на 3-тата страница има тема belly dance. както ще видиш, то е и за отслабване, но май даваха и някакви координати, тъй че прочети, може и да откриеш някаква информация и за теб
 Успех! smile3535

# 2
  • Мнения: 220
никой ли не знае за школа или център за такива танци.освен този в младост.някъде в центъра защото младост ми е много далеч

# 3
  • Мнения: 176
Освен във фитнес център "Младост" не се сещам за друго място. Ходих няколко пъти преди да се роди бебка, но и на мен ми е доста далеч....Интересно е.

# 4
  • Мнения: 487
има в Лозенец, в клуба на Малееви; пусни си един гугъл и ще ти излезе
моя колежка ходи там, но сега нали съм в майчинство - трудно ще я засека да питам

# 5
  • Мнения: 75
Здравейте:)))) от много малка си мечтая да ходя на курс по такива танци.ако знаете къде в софия има такава школа ще съм ви безкрайно благодарна:)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106023.0
 

# 6
  • Мнения: 239
Здравейте:)))) от много малка си мечтая да ходя на курс по такива танци.ако знаете къде в софия има такава школа ще съм ви безкрайно благодарна:)

Какво му е да учиш при положение, че е толкова лесно? В хубавите клубове даже грозните жени ти се виждат хубави като се въртят по масите защото е важно да си ларж и широкоскроен.

Общи условия

Активация на акаунт