Ефектът от другарския съд за спама

  • 2 605
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Няма и една седмица след темата и не виждам някаква промяна. Големите цитати и отговори на всеки постинг, си седят. Все повече ми се налага да скролвам.
Има някаква промяна да, ама тя е минимална.

Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
Извод - революциите се отдават на Кастро  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 371
Честно казано, някой очакваше ли промяна Whistling

# 2
  • Мнения: 3 091
Няма и една седмица след темата и не виждам някаква промяна. Големите цитати и отговори на всеки постинг, си седят. Все повече ми се налага да скролвам.
Има някаква промяна да, ама тя е минимална.

Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
Извод - революциите се отдават на Кастро  Grinning
В крайна сметка от препоръките на другарския съд разбраха читавите хора - признавам - спамът им ми липсва! и да, както обикновено - съм съгласна с теб, уважаема! спамът тече с пълна сила - много турбо!

# 3
  • Мнения: 46 437
На мен ми се струва, че след прословутата тема за спама, народът се изнерви и озлобя, а Клюкарникът никога не е бил толкова скучен  Stop прелитат само някакви шамари и глупости  #Crazy

# 4
  • Мнения: 899
А аз тъкмо днес си мислех, че е понамалял. Но явно бъркам?  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 206
Равносметка - хубавият спам изчезва. Просташкия -  остана.
А знаеш, че това ми е било най-малко целта!
Какво да се прави, такъв е живота.
И чак пък "другарския съд", айде няма нужда. Laughing

# 6
  • Мнения: 27 524
На мен ми се струва, че след прословутата тема за спама, народът се изнерви и озлобя, а Клюкарникът никога не е бил толкова скучен  Stop прелитат само някакви шамари и глупости  #Crazy

Нещо такова.Но тук се намира добър отдушник на личните несгоди и неудовлетворения в живота. Нека, щом това им доставя някаква радост. За съжаление става за сметка на друго. Но и с 25000 жени на едно място какво ли друго може да се очаква. В един момент системата или ще изгърми или ще се разреди и свестните един по един ще отпаднат именно заради споменатата атмосфера. Приемер (поне за мен) - дир-ът!

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Мен ме е яд, че се сдърпах с Кейси...  Embarassed

# 8
  • Мнения: 7 837
Мен ме е яд, че се сдърпах с Кейси...  Embarassed

 hahaha
О, моля, моля, ти така ли го приемаш  Grinning

За първи път не ми се оспамва темата. Направо съм трогната  Grinning

# 9
  • Мнения: 221
аз пък изобщо не съм я видяла тази тема  Shocked

но според мен е защото се цитира цялото мнение.. и особено ако е дълго става много зле..
по-добре е да цитираш отделна фраза или 2-3..
ама аз казвам нещо някой друг го копира моето и трети копира и на двамата и т.н.. и става адски гадно..

а и в повечето теми си има 30 човека които си пишат.. защото темите стават много тромави..
по 15-20 страници..
и аз например ако се опитам да напиша нещо трябва да прочета 15 страници преди това да видя какво горе-долу се е изписало и ми става много тромаво..

# 10
  • Мнения: 5 539
Според мен пък спамът осезаемо е намалял Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Съгласна съм с Кейси за спама. Освен това Клюкарникът затъпя и се усеща витаещата цензура.

# 12
  • Мнения: 5 370
Според мен пък спамът осезаемо е намалял Grinning
Точно това е и моето наблюдение.
Или ако го има-то задЛЪЖнително е заведен в графата "оффтопик"-тоест, един вид персоната нон грата се извинява 'фициално. Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 140
Айде де, развихрете се, Mr. Green да стане по интересно.

# 14
  • Мнения: 1 680
Някои май не знаят какво искат: иди ми - дойди ми.

Общи условия

Активация на акаунт