Намалява кърмата...:(,да давам ли адапте?

  • 440
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,мами  bouquet
Ние сме почти на годинка,все още се кърмим,но само вечер и през нощта...но..без особен интерес Rolling Eyes. Усещам,че намалява много кърмата и вече не разчитам на нея като на основно хранене.Та въпросът ми е следния:Не трябва ли да давам адапте,за да компенсирам малкото количество кърма,което поема? Thinking
Благодаря ви за съветите предварително Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 393
Доколкото разбирам се отбивате постепенно newsm78В такъв случай мисля че е добре да се ориентираш към АМ поне за сутрин, вечер и нощем Simple Smile

# 2
а как да преценя по колко да давам? Embarassedникога не сме се хранили по таблица Grinning

# 3
  • Мнения: 106
Ами аз бих те посъветвала първо да опиташ да я засилиш с храни които помагат на това/ядки,боза/и ако не постигнеш успех чак тогава се ориентирай към АМ.УСПЕХ

# 4
  • Мнения: 186
Като за начало, спазвай инструкцията на опаковката на АМ, а щом се ориентираш в количеството, което бебето изпива, ще напаснеш и количеството мляко, което да приготвяш. Успех Simple Smile

# 5
Благодаря ви,мамчета. Simple SmileЗначи ще пробвам с АМ,пък ще видим как ще е с моя юнак;)А за засилване на кърмата...за това много съвети мога да давам,че през какво ли не минах в началото Mr. Green.
Но вече едва ли ще ми помогне,а и Дани няма желание за това... Wink

# 6
  • Мнения: 532
Дааа, можете да пробвате и АМ.

Първо, обаче изпийте 1-2 кутии АМ 1 за новородени. Започнете с 30-60 мл, не повече и следи за прояви - разстройство, обриви, колики, неспокойствие. Ако всичко е ОК и се приема добре увеличете дозата до макс количество за възрастта, ако въобще пожелае да пие чак толкова много. После, АМ 2 пак няколко кутии и пак така внимателно. После и на АМ 3. Знам, че Фризо 3 е много вкусно и мирише на ванилия - на децата много им харесва.

А твърде предпазливият вариант е като за начало ХА формула 1 за новородени. Но чак такава предпазливост - ако имате алергии в родата.

Има майки, които не одобряват АМ и дават по малко кисело мляко с лъжичка, от марка която одобряват или от домашно приготвено от сигурен източник. 

каквото и да решите - лека и безаварийна! Simple Smile))  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт