Генитален херпес

  • 6 670
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 152
Мами,
Я да Ви питам някой дали знае начин за "лечение"  #Crazyна генитален херпес, различен от традиционната медицина или поне начин да се намалят рецидивите. Било билки, хомеопатия или каквото и да е

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
За билки и хомеопатия не знам,но от лекарката си знам,че за да се намалят рецидивите трябва да се засили имунната защита,а там вече е възможно да се ползват алтернативни средства.Аз в момента прилагам Цитросепт за засилване на организма и се надявам,че по рядко ще ме спохожда и херпес и разни други гадости

# 2
  • Мнения: 650
аз доколкото знам няма лечение-има лекарства които намалят появата и не са билки и хомеопатия.
аз мисля че е хубаво да се поинтересувате за това лекарство-много е популярно в САЩ
http://www.valtrex.com/

# 3
  • Мнения: 110
аз доколкото знам няма лечение-има лекарства които намалят появата и не са билки и хомеопатия.
аз мисля че е хубаво да се поинтересувате за това лекарство-много е популярно в САЩ
http://www.valtrex.com/

Такива изявления (за неизличимост) са типични за фармацевтичните компании-как иначе ще те накарат доживотно да купуваш лекарствата им.... Naughty
Както за всички популярни и с големи продажби лекарства в Щатите,така и това има показания за страшни странични ефекти Stop Не си спомням конкретно къде съм слушала и чела,ако намеря информацията,ще я поместя...Сега исках само да предупредя Аз-Питанката Hug
Препоръчвам ти да се обърнеш към традиционната китайска медицина-ако има такъв център в София,консултирай се,те ще ти обяснят какви методи и какви резултати са подходящи за теб Wink
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 152
http://www.valtrex.com/
Относно VALTREX можеш да си го поръчаш и в България и има две основни разлики с Ацикловира. Първата е цената - 10 хапчета Valtrex от 500mg струват 150лв. (това е най-ниската възможна доза), а втората е, че в едно хапче Valtrex има една нова съставка която липсва на Ацикловира. Аз пробвах миналата година с Valtrex за един месец по 500mg на ден, но съществен ефект нямаше. Не беше като без хич, но...
Поздрави

# 5
  • София
  • Мнения: 152
Препоръчвам ти да се обърнеш към традиционната китайска медицина-ако има такъв център в София,консултирай се,те ще ти обяснят какви методи и какви резултати са подходящи за теб Wink
То май само това не съм пробвала - но ще се поинтересувам и ще пиша за резултат Wink

# 6
  • Мнения: 110
С хомеопат консултирала ли си се? newsm78
Има разни билкови препарати в Щатите,но не знам дали те интересува да ги търсиш и купуваш от БГ... ooooh!
П.С.:Ама то,ако се занимаваш с китайските специалисти,те би трябвало да ти направят програма от лечение,която да включи и билково такова-  а има мнооооого китайски уникални билки Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 152
Не съм се консултирала с хомеопат все още, но мисля да го направя. Препоръчаха ми Вилма Михайлова - да знаете нещо за нея newsm78?

# 8
  • Мнения: 1 116
Само на йога дето не я накарахте да ходи.Я оставете лекуващия й лекар да прецени дали ще е хомеопатия или в китайски магазин ще ходи. Ето цяла тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=0b930c5cf83034884249 … c=17779.msg344494

# 9
  • Мнения: 650
Момичета, с никои няма да споря-всеки сам си пати -нека разумните преценят. След като изкарах шарка на 21 години имунната система ми се скапа както ми обясниха и започна да ми излиза херпес на лицето. Страшна картинка-не знаех че е възможно лицето да ти стане буквално двоино и после с лечение с лекарства и лазер да изчезне и да не остане белег -първият път ме оправиха с лазер наи вече и оттогава вземам зовиракс и винаги имам в чантата си крем зовиракс. Вирусът на херпес от това което съм прочела е във всеки един човек и се "събужда" при определени екстремни обстоятелства. Досега няма доказано открито лечение. Явно китаиският център и китайските специалисти помагат с неща с които науката е безсилна. Аз лично не бих отишла там особено в Бг китаиски център-но това си е мое мнение-защо ли-ами малко всичко е на мода в БГ и е екзотично и хората като нямат избор вярват в каквото им падне. Не знам защо иглотерапията правена тук в САЩ от "истински" китаец се различава от китайския център - не ме питаите не съм специалист но забелязах. Същото е с китаиските храни в БГ. Отидох в азиатски магазин където само аз бях различна и еджам се разбрах с продавача че искам тофу със сочене и после свекървата ми каза че в БГ тофу е истинското а това тук където всички азиатци си внасят е само те ясат не било истинско като онова от БГ Laughing Съжалявам за цената-не съм го писала с тази цел да рекламирам или не това тук поне при мен се покрива от застраховката ми. Това лекарство засега намалява излизането на херпеса. А страничен ефект има и аспирина Mr. Green Аиде сега да умрем но да се лекуваме алтернативно. При тази цена аз бих опитала зовиракс, поне това не е 150 лева. А за генителен херпес има и последици за които аз никога не бих рискувала. Но това си е на ваша отговорност. Значи интересно твърдение тези хомеопатични лекарства са безплатни-никои не печели от тях,те явно не се правят от фармацевтични компании newsm78.

# 10
  • София
  • Мнения: 152
А някой чувал ли е дали херпес може да стане причина за рак на шийката на матката newsm12. Това го прочетох някъде тук....из форумите Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 498
Доколкот знам, херпесът не..., но  HPV, и то по точно рисковите щамове на този вирус могат да причинят рак на ш.м. има писано във форума и аз скоро го четох някъде тук.

Общи условия

Активация на акаунт