Килограми

  • 1 520
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте момичета.Пиша тази тема много разстроена.Аз съм в 37 г.с. и вече съм станала като една търкалящасе топка.Не мога да вляза в никакви панталони.Просто задниками и кракатами са станали огромни.Забременях на 48 кг а сега съм 72 #Crazy а имам още цели 3 седмици до термина.Страхувамсе че няма да мога да смъкна това огромно дупе след раждането защото а3 по принцип отслабвам много трудно Cry.Моля кажете при вас как беше.

# 1
  • Мнения: 445
Аз като забременях бях също 48 кг. На финала стигнах към 70. Свалих ги, за има няма 4-5 месеца. Безсънни нощи, продължителни разходки. Сега съм си същата като преди - е бебчо е вече на годинка и 5 месеца почти.

# 2
  • Мнения: 1 416
Не искам да те обезкуражавам, но аз, обратно на Диди77, още не мога да си възстановя фигурата...  Confused
Имах прееклампсия и качих ударно за 2 месеца над 25 килограма  Shocked. Стопих огромна част от тях, но все още не мога да се преборя, а минаха година и девет месеца...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 949
Аз качих 36-38кг  Embarassedдо сега съм свалила 20кг без диети,без ограничения,защото все още кърмя,надявам се Praynig да успея да смъкна и последните 10 кг!
Предполагам че и ти ще си възстановиш фигурата.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 761
Свалят се, не е толкова трудно. Аз бях с 25 отгоре. Свалих ги. След това качих от Цилест... тез килограми малко трудно свалих.

# 5
  • Мнения: 2 553
Забременях 60 кг, когато отидох да раждам бях 80. В момента съм 57 (без диети и спорт-само с грижите около бебка ) . Не се тревожи - с воля и малко усилие ще ги смъкнеш ако безсънните нощи и грижите за бебето не успеят  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз качих около 15 кг по време на бременността, с раждането свалих 9 кг. Сега ми остават още 6 за сваляне, но за два месеца не съм мръднала. Но кърмя и хич не се ограничавам с хапването, ям си нормално. Надявам се постепенно да се отърва от тях.
При всеки е много индивидуално. Стискам палци при теб лесно да стане.

# 7
  • Мнения: 559
Забременях 57 и влязох да раждам 74. Възвърнах си килограмите, когато беба беше на 9 месеца, без никакви ограничения, защото кърмя.

# 8
  • Мнения: 2 309
Всичко е до физика, ако преди да забременееш лесно си сваляла килограми ще ги свалиш и сега. аз лично през живота си съм качвала максимум 4 килограма, а през бременността качих 16, в момента съм + 1, а нито спортувам, нито гладувам, даже се тъпча излишно, кърмя до безобразие. Мисли за срещата с бебчето, на килограмите не им бери грижа.

# 9
  • Мнения: 660
Преди да забременея бях 72. В 37 г.с. бях 95 (+23). В 39 /когато родих/ бях 93 (- 2) - ядях много диня в последните две седмици и не оставаше място за друго. В болницата оставих 11 (прибрах се вкъщи 82) - всъщност 3,700 от тях си ги донесох на ръце Laughing. Сега съм 80 (две седмици по-късно), без да правя нищо специално - просто кърмя до побъркване...baby_neutral .Остават още 8 до изходната позиция. В момента въобще не ми е до тях...

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Забременях 50кг,родих 68 кг,в момента съм 52,имам още 2 кг да сваля,не се ограничавам и вече не кърмя от 2 месеца,при мен с кърменето не свалях много.

# 11
  • Мнения: 1 942
Ами я не се тревожи сега за килата после как ще ги смъкнеш  Hug Все някак ще стане /поне аз така се надявам  newsm78/. Лично аз кърмя и качвам кила на воля, ама нямам време да се погледна и не ми пука  Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Забременях 48, влязох да раждам 85.Няколко месеца след това нямаше и помен от килограмите, без никакви диети.При самото раждане свалих 12, а общо в болницата 17 Wink

# 13
 Аз в момента съм 85 кг а забременях 71  Embarassed

# 14
  • Мнения: 9 899
забременях на 50 кг. Качих 22. В болницата оставих 8, после бързо свалих още 6-7 кг. Сега съм на 52-3 кг и съм почти спокойна вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт