Мъже - помогнете на една жена!

  • 2 781
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Пускам тази тема по молба на приятелката ми. Не е регистрирана тук, защото няма нет и защото се страхува, че каквото и да напише, все някой щял да я познае.
Както и да е. Тя има следния проблем - мъжа и свършва много бързо. Докато влезе...и излиза. Подробности не знам, щото не им светя  Grinning пък и тя не е много подробна по тая част, но ме помоли за съвет. Та питането ми е: какво да прави човека - на лекар ли да иде  newsm78  с приятел ли да поговори, или може би с жена?  Thinking  Доколкото знам тя не му е първата, но момчето няма много богат сексуален опит.
Така, че - давайте мнения, че много се тормози жената. При редовен полов живот да и се падат по 2-3 оргазма на година  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 451
Лекар и много търпение и желание от нейна страна да му помогне. Но така описано си е направо за лекар, едно е да изкарва поне 2-3 минути, а това още с проникването да свършва...

# 2
  • Мнения: 1 517
 newsm78 май имат полов контакт поне няколко минути. Оффф и аз не знам, май трябваше да я разпитам подробно, ама тя е еднаааа, голям срам я гони.  За разлика от мене  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 451
Ми ако сред нас има подходящ лекар, да даде съвет, аз не се наемам.

# 4
  • Мнения: 2 082
ами да повторят-може би вторият път ще продължи повече

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
ами да повторят-може би вторият път ще продължи повече

Също да не забравят любовната игра преди акта, която може да докара партньорката по-бързо до оргазъм.

Да говорят.

Задължително да се консултират със  специалист.

За решаване на проблема се иска много такт и търпение от двете страни.

# 6
  • Мнения: 1 517
То и аз нещо подобно и казах, ама викам си чакай да питам и тук: все пак толкова хора сме...Та значи лекар да търсят. А какъв специалист - сексолог сигурно?! Или...?

# 7
  • Мнения: 7 186
Трябва да се консултират с лекар.
Ето тук дава онлайн консултации сексологът д- р Румен Бостанджиев- http://fema-bg.com/index.php
Въпросите се приемат на мейл- sex@fema-bg.com

# 8
  • Мнения: 481
Според мен е за андролог (това е еквивалент на гинеколог при мъжете)

# 9
Преди доста време имаше такова питане. Решението е: Лидокаин спрей. Как се употребява пише на опаковката. Използва се за обезболяване и за други неща(там си пише). Пръска се еднократно върху главата на члена когато е заел "бойна " позиция и минимум половин час няма проблем. Може да се ползва многократно, но след месец вече не е необходим. Човека вече си има самочувствие и проблема му е решен.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Преди доста време имаше такова питане. Решението е: Лидокаин спрей. Как се употребява пише на опаковката. Използва се за обезболяване и за други неща(там си пише). Пръска се еднократно върху главата на члена когато е заел "бойна " позиция и минимум половин час няма проблем. Може да се ползва многократно, но след месец вече не е необходим. Човека вече си има самочувствие и проблема му е решен.

 newsm78

Не съветвам дасе изпитват, каквито и да е рецепти без предварителен съвет с лекар!!! Все пак става въпрос за члена на човека !!!!

Аз лично съм алергична към Лидокаин - а това се среща  1 на няколко хиляди ...

# 11
  • Мнения: 1 517
Той пък кат са засилииии, особено на такъв дохтор...само дет са хабя, ама нейсе.
Мерси за съветите все пак, дано да си решат проблема, че на жената вече и се отщя.

# 12
  • Мнения: 490
Той пък кат са засилииии, особено на такъв дохтор...само дет са хабя, ама нейсе.
Мерси за съветите все пак, дано да си решат проблема, че на жената вече и се отщя.


Таз жена ти ли си?  Уж не си ги познавала пък знаше ,че той няма да иска при доктор да ходи !? Я си признай бързо! Wink

# 13
  • Мнения: 1 517
Как да не ги познавам, бе жена - семейни приятели са ни. Ама подробности от сексуалния им живот не знам. Те не са чак толкоз смахнати кат мене, че като им е скучно и да си пеят по форумите. А с нея си говорим такива неща, само дето е малко притеснителна.   bouquet

# 14
  • Мнения: 312
прати ги на сексолог.

Общи условия

Активация на акаунт